Bir günlük arınma detoksu olarak ne yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Parlaktgc
  • Başlangıç tarihi
P

Parlaktgc

Forum Okuru
Bir günlük arınma detoksu olarak ne yapabilirim?

Bir günlük arınma detoksu melek kadınlar kulübü 1 günlük detoks forum'da.​

Hanımlar kendimi bu aralar çok halsiz hissediyorum acilen bir günlük arınma detoksu yapmam gerekiyor önerilerinizi alabilir miyim? Detoks olarak günde bir kere yapabileceğim bir arınma detoksu lazım kızlar? Yani kilo dışında bir de şişkinlik de oluyor bunun için 1 günlük detoks bana gelir mi bilmiyorum ama. Bir günlük arınma detoksu tarifi verir misiniz? Böyle detoks yapmadan önce doktora mı danışmak gerekir acaba? Bir günlük detoks ile acaba kilo da vermek mümkün olur mu?

eacb78b2-68cb-45d7-96fd-6977d3286c9f.jpg

Merhabalar
Detoks yapmak önemli bir iştir. Özellikle inceliklerini ve kurallarını bilmeden lap diye buna dalmak yanlış sonuçlara sebep olabilir. Ben her zaman dediğim gibi diyetisyen kontrolünde olacak işler bunlar. Hanımlar aslında yapıyor detoks adı altında bir şeyler ama işte her bünye kendine özeldir ve size özel yapılmalı detoks yapılacaksa da. Şimdi gelelim bir günlük arınma detoksuna nasıl yapılır nasıl bir arınma detoksu yapabilirsiniz?

"Bir günlük arınma detoksu"​

Daha önce bir yazımızda misafirimiz sormuştu şimdi bir günlük arınma detoksu olarak yapabileceğiniz tarifin linkini de aşağıda paylaşacağım. Özellikle detoks yapacaksanız bu bir haftayı geçmemeli. Ayda bir kez bir hafta yapılmalı daha uzun detoks uygulamak vitamin mineral eksikliğine neden olabilmektedir. Aşağıdaki linkten dilerseniz "1 günlük detoks kürü nedir nasıl yapılır" yazımız aşağıdaki linkte .

Geri