Bir porsiyon salata ne kadar kaç kalori?

• Konbuyu başlatan Selvihancanik
  • Başlangıç tarihi
S

Selvihancanik

Forum Okuru
Bir porsiyon salata ne kadar kaç kalori?

Bir porsiyon salata ne kadar melek kadınlar kulübü bir porsiyon salata kaç kalori forum'da.​

Salata yiyerek kilo verilir mi arkadaşlar? Nette sürekli bu şekilde yazılmış salata yenerek zayıflanır mi diye? Bir porsiyon salata yesem her öğün acaba bir porsiyon salata ne kadar bilginiz var mı? Kilo yapan yağ şeker tuz un değil mi? Peki salata hem faydalı hem de tuz ve yağsız yersem kilo verdirir herhalde değil mi? Valla benim acilen kilo vermem lazım ama salata ile mi yoksa başka türlü mi bilemiyorum. Siz de bana fikir verin istiyorum nasıl doğru kilo verebilirim? Hem sağlıklı bir şekilde hem de dengeli kilo vermek istiyorum.

images (1).jpeg

Merhabalar
Kilo vermek vermeye başlamak için kararlı ve bazı alışkanlıklarınızı geride bırakmış olmanız gerekiyor. Örneğin spor ve egzersiz hayatınıza girmeli zararlı alışkanlıklar da tamamen çıkmalı. Her şeyi dengeli yemeye özen göstermelisiniz. Yine şu şekilde söylememiz gerekirse sadece salata yiyerek kilo vermek daha önce de sorulmuştu. Bu biraz mümkün olmayabilir. Salat yiyerek zayıflamak mümkün değil çünkü salata yiyerek sadece diger vitaminlerden mahrum kalırsınız kas kaybına uğrayabilirsiniz. Çünkü insanın bir yerde karbonhidrat et gibi besinlere de ihtiyacı vardır.

"Bir porsiyon salata ne kadar kaç kalori"​

Salatalar yemeklerin yanında aslında çok yemenizi sağlayan ara yemeklerdir. Salata yiyerek daha fazla yemek yemenizi engelleyebilirsiniz. Bir porsiyon salata ne kadar? Sorunuza ise küçük bir porsiyon salata 45 kalori diyebiliriz. Ama dediğim gibi salata yanında mutlaka az az ihtiyacınız olan tüm gıdaları almalısınız. Ama tabii bunu bir diyetisyen gözetiminde yaparsanız daha da güzel olacaktır.

Hızlı bir şekilde kilo vermek için merak ettiğiniz ne varsa aşağıdaki linkte hemen inceleyebilirsiniz. "1 haftada 3 kilo verdiren diyet" bu yazımızda detayları inceleyebilirsiniz.

Geri