Birbirinden Güzel Tanışma Mesajları Burada!

T

TİTAN

Forum Okuru
Birbirinden Güzel Tanışma Mesajları Burada!
birbirinden güzel etkileyici tanışma mesajları sözleri güzel sözler facebook mesajları msn mesajları ile ilgili bilgiler burada melekler
İnsanın sevdiğine ilk bakışı,onu ilk görüşü ne kadar önemlidir değil mi melekler :) Hayat boyu unutulmaz,hep mutlulukla hatırlanır.Heyecan içinde kalp atarken edilen ilk sözler :)Eskiden gençler, bir yolunu bulsam da iki çift laf etsem ya da bir not yazıp eline geçmesini sağlasam diye düşünürlerdi.Ondan sonra da bir birliktelik başladığı takdirde sevgiliye nasıl sürprizler yapılacağı derdine düşülürdü.Şimdi zaman değişti,herşey teknolojik.Artık gençler ilanlarını face sayfalarında,twitterda ya da msn adresleri ile cep telefonlarından yapıyor.Biz de teknolojik gençlik için birbirinden güzel etkileyici tanışma mesajları sunalım istedik,buyrun;

guller-3b1.jpg

" İlk görüşte aşka inanır mısın ? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?"

" Affedersiniz! Biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık?"

" Sırtına dokunup: "Aman Allahım gerçekten omuz kemikleri!! Ben bunları kanat sanmıştım!"

" Çikolatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü ?"

"Saati sorun."9'u 5 mi geçiyor? Bugün pazartesi 28 mart 9.05..Sizinle tanıştığım günü ve zamanı aklımda tutmam gerekli de!"

"Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor..Bir şey unutmadın mı? "Neyi?" "Beni.!"

" Bu şehirde yabancıyım . Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?"

" Baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!"

" Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

" Erkek "Sesi sen de duydun mu?" " Ne sesi? Ben bir şey duymadım!" " Kalbim kırıldı "

" Baban hırsız miydi?" "Hayır ! Ne Alaka?!?" Gözlerinin yerine konulan elmasları kim,nerden çaldı o zaman?''

" Bana yolu tarif edebilir misiniz?" Kız: Ne yolu? Nereye? Kalbine''

" Beni bir cimcikler misin" Kız:" Neden?""Bu güzellik gerçek olamaz! Rüya görüyorum sanırım"

" Annenle baban zamanında karşılaşmasaydı,yeryüzündeki en mutsuz insan ben olurdum!"

" Siz Cosmo'nun kapağındaki o mükemmel Kız değil misiniz?"

" Umarım suni solunumdan anlıyorsundur..Soluğumkesildi seni görünce!"

" Tanıştığımıza sevindim. Ben (Adiniz) sen:- Muhteşem"

"Ortama göre .." Bu barın (restoranın) en güzelkızı olmak nasıl bir duygu?"

" Benim dördüncü Kız arkadaşıma çok benziyorsun." Kaç tane kız arkadaşın oldu senin? "ÜC"

''Selam, yanlız olduğunu duydum. Beyaz bir atım yok ama prens olduğumu söylerler. Tanısan sende öyle düşünürdün kesin. Eee ne diyorsun bu prensi tanımak istermisin?''

''Biliyormusun çoğu kişi yıldızların yanlız olduğunu söyler. Bence yıldızlar yanlız değiller. Yıldızlar birbirlerine birer yıldızmış gibi bakıyorlar ve bu büyünün bozulmamasını istemedikleri için birbirlerinden uzak duruyorlar. Sende benim için bir yıldız gibisin. Yıldızlar bir araya gelemesede ben seninle tanışmak istiyorum. Eğer sende istersen?''

''Merhaba, telefon numaranızı biryerden buldum ve sizinle tanışmak istiyorum ne dersin?''

''Telefon numaranızı bir arkadaşımdan ve sizi aramam için ısrar etti. Arkadaşım sizi öyle güzel anlattıki size mesaj çektim. Aslında sizi arayıpta tanışmak istiyordum fakat kendime güvenemediğimden mesaj çekmek istedim. Sizde benimle tanışarak bana bir şans vermek istermisiniz?''

''Bugün siz okulda form doldururken formdan telefon numaranızı aldım. Sizi gördüğümde çok etkilenmiştim ve yanınıza gelip konuşmaktan çekinmiştim. Benimle tanışmak istermisiniz?''

''Selam, resimlerinizi inceledim ve açıkcası sizden hoşlandım. Sizde dilerseniz tanışabilirmiyiz?''

''Selam, profilinizi detaylı bir şekilde inceledim ve incelerken birşeyin farkına vardım. Profilinizde paylaştığınız yazıları okurken sanki benim hislerimle yazıldığını farkettim. Bu yüzden dolayı sizinle tanışmayı çok istiyorum. Tanışabilirmiyiz?''

''Selam, uzun zamandır profilinizi inceliyorum ve profil sayfanızda paylaştığınız yazılar, şarkılar sanki bir ortak yanımızın olduğu söylüyor gibi. Ne dersin sence bir ortak yanımız varmıdır?''

ilk tanışma.jpg

Gel seninle mutluluğun suç olmadığı yerlere gidelim.

Seni kaybetmekten korkacak biriyle tanışmak istersen ben buradayım.

Bir kadının memnun oldum dediği tek yer, tanışma faslıdır.

Bir gün bir yerlerde tekrar karşılaşırsak eğer, benimle yeniden tanış.

Selam, yalnız olduğunu duydum.

Tanışmak tesadüftür, arkadaşlık seçim ama aşk tamamen kaderdir.

Ee ne diyorsun bu prensi tanımak ister misin?’

Bu güzellik gerçek olamaz! Rüya görüyorum sanırım.

İlk görüşte aşka inanır mısın? Yoksa dışarı çıkıp tekrar mı gireyim?

Affedersiniz! Biz küçükken farklı okullarda okumamış mıydık?

Oturdunuz, konuştunuz ve kalktı gidiyor. Bir şey unutmadın mı? Neyi? Beni.

Bu şehirde yabancıyım. Bana evinin yolunu tarif edebilir misin?

Umarım suni solunumdan anlıyorsundur. Soluğum kesildi seni görünce.

Baban uzaylı mıydı? Senin gibi bir şey yeryüzünde yok çünkü!

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkar mısın?

Telefon numaramı unutmuşum, seninkini ödünç alabilir miyim?

Çikolatadan bebeklerimiz bir düğün pastasının üstünde sence de güzel görünür mü?

Erkek Sesi sen de duydun mu? Ne sesi? Ben bir şey duymadım!

Beni tanımazsın ben uzaklardan gelen yabancıyım seni tanımaya geldim bana kapını açar mısın?

Ben senin yüzüne değil ben senin o güzel saf kalbine aşık oldum benimle çıkar mısın?

Arkadaşımın işi varmışta acaba yemekte bana eşlik eder misiniz? Ismarladığım yemek boşa gitmesin.

Buηu şimdi fark ettim, ama seη beηim bir soηraki kız arkadaşıma çok beηziγorsuη. Aγakkabılαrıηı bağlαγabilir miγim? Çüηkü başka birisi içiη aşka düşmeηi istemem. Öpücükler kar taηeleri olsaγdı, beη saηa bir kar fırtıηası göηdermek isterdim.

Geri