Biyokür tüy dökücü bakım kürünü deneyen var mı?

L

Lale099

Forum Okuru
Biyokür tüy dökücü bakım kürünü deneyen var mı?

Biyokur tüy dökücü melek kadınlar kulübü biyokür tüy azaltıcı forum'da.​

Kızlar bir tüy dökücü buldum da yorumlara ve size de danışmadan almak istemedim. Biyokür diye bir tüy dökücü nasıl tüyleri azaltıcı etkileri var mı? Düzenli kullanımda etkisinin olduğu söylenmiş sizler ne düşünüyorsunuz ürünle ilgili? Biyokür tüy dökücü bu ürünü alıp kullananlar ve sonuçlarından memnun kalanlar lütfen bir yazın o kadar para vermeyelim boşuna.

Merhabalar
Biyokür tüy azaltıcı bakım kürü hakkinda bilgi vermek istiyorum. Yorumlar çok önemli dediğiniz gibi ürün alırken. Ben de yorumlara çok dikkat ederek alıyorum bir şey alacağım zaman. Biyokür bioder markası adı altında üretimi yapılmış. Ürün tüy görünümünü azaltırken aynı zamanda pürüzsüz bir görünüm sağlar.

Tüyler zamanla kullanıldığında incelir ve seyrelir. Jilet kullanmis bir kullanıcı bile üründen oldukça memnun şekilde yorum yapmış. Ürün içerisinde serumlar bulunur. Kullanımı epilasyon sonrasında yani tüylerin kökten alınmasından sonra bu serumu uyguluyorsunuz. %93 bitkisel olan bu serum tüyleri azalmasında yardımcıdır yalnız karistirmayin bu tüy dökücü değildir. Epilasyon sonrası kullanılır.

Ersağ da çok soruluyor dilerseniz aşağıdaki linkten "Ersağ dün azaltıcı losyon kullananlar var mı memnun kaldınız mı kızlar" inceleyebilirsiniz hanımlar.

Geri