Boşuna dememişler, kadın şeytana pabucunu ters giydirir diye

cinsellikten soğumak

kadın ve erkek topraktan yaratılmıştır.elinize bir avuç toprak alın onu öpmeye çalışın ne kadar süre devam edebilirsiniz.1 dakikayı geçmez. neden erkek ve kadın bu toprağın peşine bu kadar şehvetle koşuyor. biraz bu konuyu düşünmekte fayda var.zaten herşey kıyamet kopunca toprak olacaktır.kişi ölünce kıyameti kopmuş demektir. birde kadından soğuyabilmek için çirkin ve hasta kadınlara bolca bakarak bularında kadın olduğunu o zaman dinimizin sınırlar dışında cinselliğe yakalaşmamış oluruz. aynı şekilde kadılarda erkeklerin çirkin, hasta ve bakımsızlarına bakarak erkaklerdan soğuyabilirler. birde insan iskeletine bakarak erkekmi yoksa kadın iskeleti olup olmadığına bakın anlayabilirmisiniz. ben alyamam.iskeleti sevmek benim hoşuma gitmez. şeytanın ve nefsin insanları ençok etkiledikledikleri objelerin arasında cinsellik gelmektedirr. yani 50 yıl veya 100 yıl veya daha fazla veya daha az günahınıza göre ateşte ve insan yiyen yılanların arasında bu kadar süre kalmak hiçbir mantıklı insanın işi olamaz olmamalı.bilgim ölçüsünde ve yazabildiğim kadar ancak bu kadar konuyu anlatabildim. aslında ilgilenen için koyunu daha da açabilirim. Allahım cehennem ve kabir azabından bütün mümin ve müslüman günahkarları korusun. Amin.

Erkek olarak işime gelir doğrusu.O şiddet uygularsa bende uygularım seviş......n..Hem sadist hemde mazosiştim :D Ve evden uğurlanmış, merdivenleri inerken bir kahkaha gelir,"bana oyun ettiğini sanıyor" diye :D

azmış kadın resimleri şeytana pabucunu ters giydirmek amım yanıyor . bu gidişli melekler mekanı çok amınız yanar

Geri