Boyadan Yanan Saçlarım Nasıl Düzelir?

ben boyadan yanan saçlarımı intense saf keratin ile düzelttim ve kestirmek zorunda kalmadım.

Benim saçlarım da yanmıştı ben @keratineczanesi 'nin keratinli yanan setini kullandım ve bu dertten kurtuldum ne saçlarımı kestirmek zorunda kaldım ne de boyatmak tavsiye ederim

Benim saçlarım da yanmıştı ben @keratineczanesi 'nin keratinli yanan saç bakım setini kullandım ve bu dertten kurtuldum ne saçlarımı kestirmek zorunda kaldım ne de boyatmak tavsiye ederim

Kullandığınız ürünün ve saçınızın fotolarını çekip atar mısınız ? Bu şekilde daha inandırıcı ve ikna edici olur diye düşünüyorum. Herkes yorum yapmış ama tek resim yok buda reklam amaçlı yorumları akla getiriyor. Yorumlarda çok benzer. Biraz açın. Sürekli mi bu ürün kullanılıyor ? Fiyatı nedir ? Benim saçlarım sarı açık platin sürekli boyatıyorum ve haliyle yıpranıyor saçıma iyi gelir mi ? Ona göre alıp kullanacağım ve buraya yorum yapacağım..

Ben yanmış saçlarım için ürün araştırması yaparken ınstagramda liquid yanan saç bakım setiyle karşılaştım aradım konuştuk bana %100 doğal ve patentli ürün sattıklarını söylediler içime sindi sipariş verdim kullandım ve kısa sürede yanmış saçlarım düzeldi hatta saçlarım eskisinden sağlıklı oldu çok memnun kaldım ben herkese de mutlaka tavsiye ediyorum :)

Geri