Böyle olmak zorunda degildi

Kader08

Yeni Üye
Üye
Böyle olmak zorunda degildi
Selam kızlar nerden başlasam nasıl anlatsam bilmiyorum. 3 gün önce tam 11 ay olmuştu.Ben bu kadar kısa sürebilecegini sanmıyordum, biliyordum kolay bir ilişki olmayacagını, bugüne de cok zor gelmiştik. Sevdigim insanla bir çok kez tartışmıştık, bana güvenmiyordu. Hayatıma girdi ve tüm her şey degişti, telefn numaram arkadaşlarım aile hayatım tüm her şey. Herkesten kıskanıyordu. Ufacık bir olayı abartıyordu, sabrediyordum çünkü seviyorum. Ailemin karşı cıkacagı bir insan. Onun hayatı hiçte iç acıcı degil , çok kötü günler gecirmiş, annesi babası ayrı oldugundan oda tek başına yaşıyor. Hayatımda bu kadar sinirli, paranoyak bir insan görmedim ama ben herşeyiyle seviyordum onu. Okul çıkışlarnda gelip alırdı,birbirimizi çok seviyorduk ama çokda tartışıyorduk. Geçenlerde yine sacma sapan bir şey yüzünden tartıştık. Ben okula kız arkadaşlarımla giderken saat sabah 7 civarı telefonum kapandı, arada sırada durup dururken kapanıyor. Okula gittim arkmdan hemen hoca girdiği icinde tlfnu acamadım, 10 dk snra arkdaştn msj atım. Hayatım ben okuldayım tlfnm kapandı tnfste şarja takıp acıcam seni çok seviyorum diye. tnfste tlfnmu actm kısa bir süre snra sevdigim uyandı attıgı msj aynen şu, nerdsn sen o tlfn kmin. Snrada aradı ben olayı aynn anlattm ama bana inanmadı, neymş efendm ben sabah tlfnu kapatıp bşka yerlere gtmşm, anlıyacagnız sacmaladı. snra tlfnu kapattk bnm sinirlerm alt üst oldu. Aradan belli bir süre gctkrn snra tlfnunu kapatmş bn onu ne kadar merk edicem ne yapıcam diye. Fark eder etmz defalarca msj atıp aradım, evinide aradım elimden geleni yaptım sonuçta okuldaym cok dha fzlasnı nasıl yapabilrim. Ayrıca tlefnu bilerek kapattgnıda thmn etmştm. Okul çkışı oldu ve sevdigim yok gelmemiş. Karda kışta beni bekleyen adam yok. Aradm gelmedn mi dedm gelmedm dedi tmm dedm kapattım tlfnu yüzüne. O günde kız arkdşlar bize gelicekti ders calışıcaktık, atladk taksiye eve geliyoruz, benimki arıyor nerdsn diye ben tlfnu kapatnca cıkmş evdn koştura koştura eve geliyor. Umrmda olmadı tamamen kapttm tlfnmu, snra arkadşmı aradı actm tlfnu soluk soluga kalmştı okulun oraya gtmş beni arıyormş, ben arkdşmn tlfnunuda tamamen kapattm. Biz taksyle gtmemize ragmen bizden önce koşa koşa evime kadar gtmş beni bekliyordu bir ton bagırdı, bnde ayrılmk istiyorum dedm ayrıldm. Ona cok fzla sabrettm, sevgisinden eminim ama bu kadarda yapılmaz ki, sürekli beni üzüyor ben her zman onun yannda olmuştm, en köyü zamanlarnda hep ynnda olmaya calştm ama o. Bana güvenmedi hiç bir zaman ayrıldıgımz gün gece aradı, her zaman tlfnu efendimm aşkım diye acan ben sadece efendm dedm. Uyku sersemyle belki aşkım dersn diye aramştm, seni çok seviyorum deyp kapattı tlfnu. Ayrılalı bugn 3 gun oldu ama çok özledim onu yanlış mı yaptım, dogrumu yaptım bilmiyorum...

Doğru olanı yapmışsın bence.Anlattıklarına göre ruh sağlığı hiç iyi değil.Sonunda sana zarar verebilirdi.Hem de güven olmadan yürümez bir ilişki.

bak cnm bu kadar güvensiz olmasının nedeni cokta hasta olduğunu göstermez.bnmde böyle bir sevgilim vardı bu kadar güvensiz olmasının nedenini anladığım için bitmişti ilişkimiz.neden güvensizdi biliyomsn beni kendi gibi görüyodu çünkü.kendi her dakika kzlarla orda burdaydı.yalanlar ustune yalanlar soyluyodu bunu sonradan anladım ben bu yalanlarını yani.kendine guvenı olmayan ınsan kmseye guvenemez cnm emın ol.o bıseyler ypıyodurkı senınde yaptıgını sanıyodur ondan bu kadar sıkıyodur.senı haketmıyo bence gerı donme.bırak naparsa yapsın.

Saolun kızlar . Tek bir tane kız arkadaşı yok, birbirimizin hayatlarına girdikten sonra karşı cinsten tüm arkadaşları slmiştk. Onun öyle bir şey yapacagını sanmıyorum ama bu hayatta kimseye güvenilmiyor. Bu saatten sonra hayırlısı budur diyerek avutuyorum kendimi. Zaten başkada çarem yok, ona dönmemeye kararlıyım. Tekrar teşekkürler

Saolun kızlar . Tek bir tane kız arkadaşı yok, birbirimizin hayatlarına girdikten sonra karşı cinsten tüm arkadaşları slmiştk. Onun öyle bir şey yapacagını sanmıyorum ama bu hayatta kimseye güvenilmiyor. Bu saatten sonra hayırlısı budur diyerek avutuyorum kendimi. Zaten başkada çarem yok, ona dönmemeye kararlıyım. Tekrar teşekkürler

bizde silmiştik canım güya hiç kız arkadaşı yoktu.ama teline erkek olarak kaydetmişti çoğunu.yapıcağı varsa yapar zten.bazen sevgi yetmiyo bi ilişkiyi devam ettrmek için.

Geri