Bu yağ bezesinden nasıl kurtulurum kızlar nasıl geçer ?

B

bezemeze

Forum Okuru
Bu yağ bezesinden nasıl kurtulurum kızlar nasıl geçer ?

Yağ bezesi nasıl geçer melek kadınlar kulübü forum'da Doğal yollarla yağ bezesinden kurtulmanın yolları

Kızlar selamlar alnımın hemen sağ alanında böyle tam da hani boynuz denilecek yerde sağda yani nohuttan biraz daha büyük bir yağ bezem var. Ben bundan kurtulmak istiyorum bana arkadaşlarım " çok güzelsin bu yağ bezesi güzelliğine gölge yopıyor " diyorlar ben de artık kararı verdim ama araştırmak istedim. Doğal yöntemler ile yağ bezesinden kurtulmanın yolları var mı denemek istiyorum. Kendi kendine erir mi geçmişor masaj yaptım buz uygulaması yaptım ama biraz küçüldü genede duruyor ne yapayım kızlar ne diyorsunuz Yağ bezesi için ameliyat olanlar yorumları alabilirsem ona göre karar vereceğim.

Yağ bezesinden kurtulmak için cleocin t diye bir krem var ama kafana göre kullanma hayatım bunun doktor tarafından yazılması gerekiyor. Aslında yazmamışsın ama doktora gittin mi ? Gitmen gerekiyor kendi başına ben sana evde yapabileceğin uygulama yazmak isterim aslında ama doktor gibi olmayacaktır onun görmesi gerekiyor. Mantık ta bunu söylüyor zaten.

Yağ Bezesi Nasıl Geçer ( uygulayabileceklerin )

• Yüzün o bölümüne uygulanacak buhar banyosu.
  • Enjektörle doktor tarafından girilip alınma.
  • Yıkama jellerinin kullanımı.
  • Verilecek ilaçlarla da geçecektir.
  • İlgili bölümün yakılması da yapılabilir.
  • Kolesterol yüksekliğinden olabilir kendine baktırt

Sonuç olarak: Bu tür uygulamaları yapmadan önce yukarıdan da belirttim sana hayatım. En mantıklısı, doktor kontrolü ile verilecek yöntem olacaktır.

Geri