Bugün 28 oldum

edaazim

Yeni Üye
Üye
Bugün 28 oldum
Doğum günlerimi hem seviyorum hem sevmiyorum.

Seviyorum çünkü;herkes özel bi gün diye seni hoş tutmaya çalışıyo,aranıyosun,öpülüyosun(gereğinden fazla :)) ,işte sürprizler falan oluyo bazen , pasta yiyosun bol bol kilolarını düşünmeden ve tabi en önemlisi de hediye alıyosun :)

Sevmiyorum çünkü ; bir yaş daha yaşlandığını fark ediyosun inceden inceden , gece yastığa koyunca başını düşünüyosun geçen yıllarını , yeni yaşımda eski hatalarımı yapmayım deyip hatalarını tekrar tekrar hatırlayıp üzülülüyorum , daha anne olamadım diye üzülüyorum , hayatı yeni yeni kavradığımı anlayıp daha çok düşünüyorum , eski doğum günlerimde aldığım kararları hatırlıyorum ama hepsi yarım çoğuda hiç başlanmamış şeyler olduğunu fark edince yepyeni bir karar almamayı istiyorum , bir dahaki doğum günüm daha geç gelmesini temenni ediyorum mesela 3 senede bir falan gelebilir artık :) , doğum günlerimde kendimi daha çok dinleyip piskopata bağlayıp hüngür hüngür ağlayabiliyorum , ve en önemlisi artık ölüme biraz daha yaklaştığımı fark edip panikliyorum...

Galiba yazılanlara bakacak olursak sevmiyorum kısmı daha fazla olduğundan artık doğum günlerinden pek hoşlanmıyorum bunu da bu yaşımda öğrendim hadi hayırlısı :)İnşallah ALLAH'ım herkesin yeni yaşında ne istiyorsa onu getirir bana da hayırlıyla bir bebiş :)Bugün doğan herkesin doğum günü kutlu olsun...Hoşçakalın Melekler

Mademski sevinmiyorsun :) Dogum gününün oldugunda,

o halde bende EN ICTEN DILEKLERIME kutlamiyor, daha nice nice , saglikli, huzurlu, mutlu...vs dogum günleri dilemiyorum :tik: :dil: :nanik:

:):):):):)

Ben kutlucamm inadınaaaa:DDoğum günün kutlu olsun canım nice yıllara..

her yaşın kendine göre güzelligi var canım ilerde bu yaşınıda ararsın bence bu yaşında çok güzel (keşke ben senin yaşında olsam )
dogum günün kutlu olsun

geçmişş doğum günün kutlu olsun cnm:))benımmm nice senelere bence sev insanları çoğusu o gun senı hatırlıyorlar enazında ben öyle düşünüyorumm:)

Dünyaya buğulanmış bir pencereden bakıyorsan dışarıdaki güzellikleri göremezsin şöyle bir sil pencerenin buğusunu ve tekrar bak dünyaya göreceksin çok daha farklı ve güzel bir manzara göreceksin:)Doğum günün kutlu olsun arkadaşım nice yıllara ve yaşlara

karamsarlıktan kurtulman dileğiyle Allah herşeyi gönlüne göre versin

O sıcak gülüşün fethetmez mi yürekleri.
Işık saçan gözlerin dile getirmez mi gülleri.
Nasıl geçirdin diye sormam bunca seneleri.
Acısıyla Tatlısıyla DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN

Bir bir ebetteki geçecek o zalim saatler.
Hayatta verilmedi mi olur olmaz vaatler.
Sabahıyla başlar yatsısıyla biter vakitler.
Ezanıyla duasıyla DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Bakma arkana sadece iyi kötü anıların.
Hep yanında olsun eş, dost, arkadaş, akrabaların.
Bugünde geçti şükür acaba ne olacak yarın.
Yarınların hayırlısı ile DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN.

Geri