Bugün En Az GözLeRiN KaDaR ÜşüYoRuM

Angel_tears

Yeni Üye
Üye
Bugün En Az GözLeRiN KaDaR ÜşüYoRuM
Bu gün bir başka hüzün yüklü gözlerimde* bir başka bakıyorum dünyaya* bir umut desen yok* gözlerinin sanki ışığı sönmüş* ısıtmıyor eskisi gibi yüreğimi* sorun ben miyim yoksa* yoksa sıkıldın mı aşkımdan* sendemi vazgeçeceksin daha başlamadan;

Kilitli kapılar arkasından çıkardım bende güzel kalan ne varsa; senin için* yağmur olup yağmak istedim pıhtılaşmış hayallere* ezberimde tükenmiş sevdaların unutulmuş anılarıyla;
Bir sana yükledim yeniden kirli yüreklerin el süremediği temiz aşkımı* adın kadar* yüreğin kadar temiz olan aşkımı;

Bu içlenme bana mı* bu keder* bu hüzün* bilmiyor musun tek heceden de olsa kurduğun cümlelere yoksun olduğumu* çiçeğin suya özlemi kadar yalnızım bugün* gözlerimin gözlerine zaafı kadar yalnızım.
Bilmiyorum bu sensiz dünyanın bir sonu var mı* bu nefes gibi soluduğum hicran akşamlarının bir sabahı var mı senli.

Bir gün kapı çalınacak mı* çalınsa da açınca sen çıkacak mısın karşıma* titrek bir sesle
ben geldim; diyecek misin?
Hoş geldin diyebilecek miyim bir gün;

Belki de olabilme ihtimaline sığındığım bir aşkın sabahına hasretim* belki de tetiğini çekemediğim bir sevdanın arpacığındayım bugün* oysa kalbim çoktan vuruldu* kan kaybeden yüreğimin yasındayım.

Ne olur bir kerecik gülümse* gözlerin bir kerecik ısıtsın yüreğimi* savur saçlarını kalbimin samyelinde* Bu gün en az hüznün kadar yanıyorum*

Bu gün en az gözlerin kadar üşüyorum...

Geri