Bulaşık makinesi için sticker ile nasıl kaplanır?

U

Uludagli00

Forum Okuru
Bulaşık makinesi için sticker ile nasıl kaplanır?

Bulaşık makinesi sticker Tekzen melek kadınlar kulübü bulaşık makinesi sticker nasıl yapıştırılır forumda.​

Kızlar bulaşık makinem beyaz ve 8 yıllık bir model böyle sticker yapistiranlari filan görüyorum da çok güzel hava katıyor sanki mutfaklara ben de bulaşık makinesi sticker modeli ile kaplamak istiyorum makinemi acaba nasıl yapılıyor bu tam olarak bilen var mı? Bulaşık makinesi sticker nasıl yapıştırılır?

Merhabalar
Buzdolabı kaplama seti modelleri hem masraf harcamadan hem de mutfağınızın görüntüsünü tamamen değiştirecek hoş bir hava katacak bir seçenek peki bulaşık makinesi sticker modellerini bulaşık makinenizin üzerine nasıl kaplayabilirsiniz? Aslında bu stickerlar sadece bulaşık makineleri için değil buzdolabı gibi beyaz eşyalarınızı kaplayarak hoş bir görünüm elde edebilirsiniz. Son dönemlerin modası olan eşyaları sticker ile kaplamak mobilyalarda olduğu kadar beyaz eşyaların kadar sıçramış durumda. Gerçekten binbir çeşit görselleri mutfağımızın ya da mobilyalarınızın rengine uygun olarak dekorasyonunuza uygun olarak tercih edebilirsiniz. Şahsen ben de sade renklerden se manzaralı görselleri tercih etmek isterim. Bulaşık makinesi sticker nasıl yapılır? Stickırın yapisacagi alanın tamamen temiz ve pürüzsüz olması önemli özellikle çıkıntı varsa mutlaka temizlemelisiniz ve ayrıca eğer ürününüzün üzerinde etiket gibi parçalar varsa bunu tamamen temizlenmesi yüzeyinin tamamen pürüzsüz olması gerekir. Sticker in katlanacağı alan sildikten sonra kesinlikle nemli bırakmayın. Bu stickerlar camsil ile yapışabilmektedir. Fazla camsil sıkmamaya özen gösterin. Fazla olursa yapışkan özellik kaybolabilir. Bulaşık makinesi sticker Tekzen gibi yapı marketlerde bulabilirsiniz. Bu stickerlar kapılara da çok yakışmak da dilerseniz aşağıdaki linkten "kapı sticker modelleri" konumuzu inceleyebilirsiniz.

Geri