Bulgur pilavı gaz yapar mı emziren anneye?

S

Sisisisi

Forum Okuru
Bulgur pilavı gaz yapar mı emziren anneye?

Bulgur pilavı gaz yapar mı emziren anneye melek kadınlar kulübü bulgur pilavı gaz yapar mı forum'da.​

Emziriyorum da herşeyi yemede hassaslastim sanki bebeğimde de çok gaz oluyor. Ben ne yemem ne yememem gerektiğini de bilemiyorum. Buradan sizlere sormak istedim. Bulgur pilavı gaz yapar mı emziren anneye acaba? Bulgur pilavı yediğim zaman mi bilemiyorum ama gaz oluyor sanki sizde de gaz yapıyor mi bulgur pilavı?

images (7).jpeg

Merhabalar
Bulgur pilavı gaz yapar mı emziren anneye? Emziren anneler hassas olurlar haliyle yemeklerde de bu böyledir. Bulgur pilavina gelince bırakın gaz yapmayı sütünüzü bile artırabilir. Tabii her şeyin fazlası zararlıdır yeterli miktarda yendiği sürece kesinlikle gaz yapmaz sorun yapmayacaktır. Bulgur pilavı yanında başka şeyler yiyorsanız belki bublar gaz yapabilir. Bazı anneler bulgur pilavı yerken tereddüt edebilir ama etmeyin rahatlıkla yiyebilirsiniz. Yeteri kadar yenen bulgurun hiç bir zararı olmayacaktir. Bulgur ayrıca içinde bulunan vitaminler emziren anneler için sağlıklı bir besindir. Özellikle bulgur pilavı yedikten sonra portakal gibi c vitamini içeren meyve yerseniz gaz oluşumunu engeller.

Dilerseniz bir emziren anne olarak aşağıdaki yazıyı da inceleyin derim. "yeşil mercimek gaz yapar mı emziren anneye" bu yazımızı da aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz.

Geri