Burak Kut 2009

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Burak Kut 2009
burak kut 2009
Şarkıcı Burak Kut, yeni albümünün haziran ayı sonunda müzik marketlerindeki yerini alacağını söyledi.

New York'ta sahnelenecek "Hisseli Harikalar Kumpanyası" müzikalinin oyuncu kadrosunda yer alan ve provalar nedeniyle Amerika'da bulunan Kut, yeni albümünün kayıtlarının bitme aşamasında olduğunu ifade etti.

Albümde sözü ve müziği Sezen Aksu'ya ait şarkıların ağırlıkta olduğunu söyleyen sanatçı, "Bu benim olgunluk sürecimi başlatacak albüm. 20'li yaşlarımda başladığım müzik kariyerimde uzun bir süre albüm çıkarmadıktan sonra beşincisini 2007'de yayımlamıştım. Haziran ayında çıkacak altıncı albümle çok daha iddialıyım" dedi.

Sezen Aksu'dan büyük destek gördüğünü, kayıtlar için geceli gündüzlü çalıştıklarını söyleyen Kut, "Aksu'nun oğlu Mithatcan'ın da söz ve bestesini yaptığı şarkılar albümde yer alıyor. Mithatcan, annesinin yeteneklerine sahip ve o yolda ilerliyor" diye konuştu.

Yeni albümde, rock tarzına biraz daha ağırlık verdiklerinin altını çizen Burak Kut, albümün çıkış parçası için New York'ta klip çekmeyi planladıklarını kaydetti.

Albüm için isim ve fotoğraf çekimlerinin henüz bitmediğini vurgulayan ünlü şarkıcı, "15 yıl önce New York'taki Park caddesini trafiğe kapatarak bir klip çekmiştik. Yeni albümün çıkış parçası için de yine bu şehri düşünüyoruz" dedi.

Geri