Bütün dünya bir olsa bi annem etmez

Young bride

Banned
Bütün dünya bir olsa bi annem etmez
Merhaba melek kardeşlerim uzun zamandır aranızda yoktum evlendim hamileyim bi bebek bekliyorum teyzeleri.Arada bi gelip bakınıyorum siteye hala aktif hala mükemmelin üstü böyle adminler böyle üyeler oldukça Melekler mekanı hep böyle kalıcak eminim.Neyse konumuza gelelim biraz dert dökeyim size umarım sıkılmazsınız.

Annemi hep severdim ama artık bi başka seviyorum.Hergün kendime tekrarladığım tek şey Bütün Dünya Bir Olsa Annem Asla Olmaz.Ne doğru bi söz iddaa ediyorum tek bir mükkemel anne var dünyada oda her evladın annesi.İnsan yaşadıkça insanları tanıdıkça Ah annem diyor değilmi? Eminim hepimiz dedik bunu hele Annem olsaydı... sözünü ne çok söyledik demi.İşte ben bunları hergün söylüyorum.Ben insanları tanıdıkça Annemi daha çok seviyorum.Ömrüm boyunca ben ağladığımda asla gülmiycek tek varlık Annem olacak eminim.Anne; sen açken tok yatmaz ,sen ağlarken gülmez ,sen hastayken uyumaz,anne fedakardır ve ömür boyu bu fedakarlığa sadık kalacak tek insandır. Can Yücele sormuşlar neden hep babanıza şiir yazıyosunuz demişler.Anneme yazıcak kelime bulamıyorum demiş bende bulamıyorum inan ki zaten haddim değil anneyi anne sevgisini anlatmak .

Annesine küs olan kızgın olan eminim vardır.Ve yine eminimki yaşadıkça küs oldukları annelerinin kıymetini daha iyi anlıycaklar.Hamile olunca daha iyi anladımaki annemizin hakkını hiç bi zaman ödeyemeyiz.9 ay bi canlıyı karnında taşımak dile kolay ne zor bişey.Attığımız tek tekmenin bile hakkını ödeyemezmişiz zaten çok doğru..

Sizleri ve Melekler Mekanını çok seviyorum okuduğunuz için çok teşekür ederim Allaha emanet olun Sevgiyle kalın..

Tuğçe..

Annem benim dünyadaki en değerli varlığım. Ayrıca hayatımda paylaşamayacağım tek insan :) 2 aydır ondan uzaktayım ve her gun konusmamıza rağmen onu çoookk özledim :S

paylasım ıcın tesekkurlerr...

Tuqce_ harika bir yazı olmuş canım, sende anne olucaksın yakında eminim senin bebiş de senin kadar şanslı olur çünkü annen için yazdıkların çok hoş.Teşekkür ederim cnm

Annem için ölürüm,bize hem anne hem baba olduğu için ayrı bir aşığım anneme,iyi ki var :kiss:,iyi ki benim annem :D:D

cok haklisin tugcee anne gibi bi varlik bi canli asla olmaz...

onu cok ama cok seviyorum.. annemi cok özlüyorum bu gurbet ellerde...

annem iyiki varsin...

Geri