Bütün Üyelerin Dikkatine!

Bilge Gökçen

Yeni Üye
Üye
Bütün Üyelerin Dikkatine!
Sevgili Melekler Mekanı üyeleri;

Gün geçtikçe artan üye ve konu sayımızla büyümeye devam etmekteyiz. Bu gelişmenin daha da kaliteli bir şekilde devam edebilmesi için siz üyelerimizin bazı konularda daha da dikkatli olmalarını rica ediyoruz.

Bütün yöneticilerimizin en çok uğraştıkları konulardan biri KONU TEKRARI olayıdır. Çöplük bölümünde görebileceğiniz üzere oraya alınan konuların çok büyük bir bölümü konu tekrarı olması yüzünden.

Bu hem yöneticileri uğraştırmakta, hem de üyenin verdiği emeğin boşa gitmesine sebep olmaktadır.

Bu nedenle herhangi bir konu açmadan önce mutlaka arama yapılması gerektiğini sizlere bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.

Bazen arama yapıldığı halde bazı konuların asılları görülmemektedir. Dikkat edilmesi gereken bir nokta bazı konuların içeriği tamamen aynı olsa da farklı başlıklara sahip olmalarıdır. Bu nedenle arama yaparken "başlık" değil, konudaki anahtar kelimeler kullanılarak arama yapıldığı takdirde daha sağlıklı sonuçlar alınacaktır.

Belirtilen noktalara dikkat edilmesini bütün üyelerimize bildiririz.

Emekleriniz ve paylaşımlarınız için teşekkür ederiz.

M.M. Yönetimi
Bilge-Rüyam-Ecelin

Ce: Bütün Üyelerin Dikkatine!

Kendi adima bundan sonra daha dikkatli olacagim,sizinde yükünüzü hafifletmek adina biz üyelerin gercektende daha dikkatli olmamiz gerekiyo,bu güzide siteyi hep beraber ayakta tutmak ve dahada ileriye goturmek adina hepimize görevler düsüyor kanaatindeyim...

ewet bilgecim çok önemli bir konu..bundan sonra daha temkinli olmamız lazım..bu duyuru için ve emek veren herkeze tekrar teşekkür ederim..

bu güzel konu için sevgili adminlerime çok teşekkür ediyorum tüm melek üyelerimizinde dikkat edeceğine eminim güzel konu için çok sağol bilgem

Dikkate alan ve gerekli titizliği önemi gösteren tüm meleklerime tşkler :)

bu hataya bende düşmüştüm sevgililer gününde ama daha dikkatli davranacagım artık uyarılarınızı dikkate alıyorum hepinize teşekkürler

bunu en çok yapan benim galibba ama daha dikkati olcağım sevgili adminlerimize teşekkü ederim

Geri