Büyü diye bir şey var mı din de yeri var mı

• Konbuyu başlatan Şapşiriks
  • Başlangıç tarihi
Ş

Şapşiriks

Forum Okuru
Büyü diye bir şey var mı din de yeri var mı
Büyü diye bir şey var mı din de yeri var mı kadınlar kulübü

Merhaba

benim başım dertte desem yalan olmaz ama büyü ile değil annemle dertte çünkü annem sende büyü var baktıralım kısmetin kapalı senin diye beynimi kemiriyor her gün anneme ne kadar anlattıysam da olmadı anne daha 27 yaşındayım evde mi kaldım diyorum ehhhhhh gibi diyor yuhh yanee :huhe: yaa şaka bi yana büyü var mı böyle şeylerle kısmet mi bağlanıyor bağlanıyorsa açan var mı ... gülyorum yaaa amaa bir yandan da içim de ya varsa diyen bir deli var sahi büyü nedir dinimiz de yeri nedir kısmet büyüyle bağlanır mı bağlanırsa evlenmek için ne yapcazzz hoc moca bildiğim yok benim akıl verin biraz bana annem hocaya gidelim baktıralım diyor baktırsak bir şeyolur muuu kafamda deli sorularrrr

Büyü diye bir şey tabiki var olmaz olur mu ? Tabi inançla alakalı ama filmlere konu olan şeyler var hatta belki inanmayacaksın ama uzaylıların da var olduğuna inanıyorum kesin yani :)

Şimdi Kısmet bağlama olayı için bir şey diyemiyorum. Daha bilgili kişilerin cevap vermesini beklemem gerekiyor. Boşuna fetva veremem haşa yani ama büyü var Hz Resulullaha yapıldığı anlatılıyordu. Anlatımını bulur isem buraya ekleyeyim ama var bu kesin.

Geri