Çağla Şikel'den Çok Özel Güzellik Sırları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çağla Şikel'den Çok Özel Güzellik Sırları
bu konu Çağla Şikel'in güzellik sırları hakkında genel bilgilere yer vermektedir.

Emre Altuğ ile evli ve iki çocuk annesi olan Çağla Şikel, muhteşem fiziğinin yanısıra güzelliği ile de çok konuşulan ve örnek alan sanatçılar arasında başı çeken isimlerden olmaya devam ediyor.

birçok bayan, Çağla Şikel'in güzelliğini tescillemek adına yaptığı bakım sırlarını çok merak ediyor. Bizler de tüm meraklıları için Çağla Şikel'in bakım ve güzellik sırlarını ele geçirdik. :DD Bakalım Çağla'nın güzellik sırları nelermiş;

cagla-sikel2-2892.jpg

1.Vücudunuzda, yüzünüzde en çok beğendiniz yer neresi? Nasıl bir bakım uyguluyorsunuz? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz?
Her yerimle barışığım özellikle bir yer söyleyemem. Haftalık veya arada yaptırdığım bakımların dışında sabah akşam iyi bir temizlik ve SkinCeuticals ürünleriyle bakımımı yapıyorum.

2.Olmazsa olmaz bakım ürünleriniz nelerdir?
Saçım ve yüzüm için argan yağı kullanıyorum. SkinCeuticals'ın ürünleri ise tamamen vazgeçilmezim.

3.Bakımınızı nasıl koruyorsunuz? Önceliğiniz nelerdir?
Bakımımı genellikle kendim yapıyorum. Ama uzman bakımına ihtiyacım olduğunda Altuğ Parfumeride yapılan "Guerlain Bakımı" bana çok iyi geliyor.

4.Sizinle bütünleşmiş bir ürün var mıdır?
Kullanalı uzun yıllar olmadı ama yakın zamanda olacağa benziyor. Çünkü Benefit likit allık vazgeçilmezim oldu.

Bakım Sırları

1.Vücudunuzda, yüzünüzde en çok beğendiniz yer neresi? Nasıl bir bakım uyguluyorsunuz? Hangi ürünleri tercih ediyorsunuz?
Her yerimle barışığım özellikle bir yer söyleyemem. Haftalık veya arada yaptırdığım bakımların dışında sabah akşam iyi bir temizlik ve SkinCeuticals ürünleriyle bakımımı yapıyorum.

2.Olmazsa olmaz bakım ürünleriniz nelerdir?
Saçım ve yüzüm için argan yağı kullanıyorum. SkinCeuticals'ın ürünleri ise tamamen vazgeçilmezim.

3.Bakımınızı nasıl koruyorsunuz? Önceliğiniz nelerdir?
Bakımımı genellikle kendim yapıyorum. Ama uzman bakımına ihtiyacım olduğunda Altuğ Parfumeride yapılan "Guerlain Bakımı" bana çok iyi geliyor.

4.Sizinle bütünleşmiş bir ürün var mıdır?
Kullanalı uzun yıllar olmadı ama yakın zamanda olacağa benziyor. Çünkü Benefit likit allık vazgeçilmezim oldu.

Geri