Cam balkonun su sızdırıyor bu konuda yardımcı olur musunuz ne yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Kevser 8899
  • Başlangıç tarihi
K

Kevser 8899

Forum Okuru
Cam balkonun su sızdırıyor bu konuda yardımcı olur musunuz ne yapabilirim?

Cam balkon su sızdırıyor ne yapmalıyım melek kadınlar kulübü cam balkon su sızdırma sorunu forum'da.​

Merhabalar arkadaşlar ben bir evde oturuyorum 3 yıldır kiralık ve 2 balkona cam balkon var yağmur yağdığında sırmalar oluyor kiracı olduğum için de pek bir şey yapmak istemiyorum ama yapmadan da olmayacak galiba çünkü çok sızdırıyor cam balkon su sızdırıyor ne yapmalıyım bu durumda?

Merhabalar
Sızdıran cam balkonlar için özellikle ilk önce silikon çekmenizi tavsiye ederim ama bildiğim kadarıyla cam balkonlar dizayn edilirken dış kısma doğru gider deliği açılmamış olması suların iç kısmı yani evin iç kısmına su sızdırması olarak geri dönmekte. Burada size tavsiyem cam balkonların alt kısmına bakarsanız gider dedikleri var mı eğer yoksa eğer yapabiliyorsanız siz yapın yapamıyorsanız kiracı olduğunuzu söylemiştiniz belki zarar vermemek adına sizin dokunmanız daha iyi olur usta çağırarak ev sahibini zede söyleyerek eğer gider delikleri yoksa buraları küçük küçük gider dedikleri açılırsa silikon yapmanıza da gerek kalmayabilir yağmur yağdığında bu gider dedikleri çok büyük önem taşıyor Yağmur sularını içi değil dış kısma doğru gönderiyor sizde iç kısımdan silikonlayarak bunu destekleyebilirsiniz.

Cam balkon su sızdırıyor ne yapmalıyım konusunda aşağıdaki linki ve inceleyebilirsiniz adminimiz aşağıdaki linkte önerilerde bulunmuş. "Cam balkon su sızdırıyor ne yapmalıyım" konusunda aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz.

Geri