Can Yakıcı mesajlar can yakan sözler

M

Misafir

Forum Okuru
Can Yakıcı mesajlar can yakan sözler
Can Yakan Sözler
Can Yakıcı Sözler

Can yakmak elbette ki kötü birşeydir ama bazen canı yanarsa insanın, canını yakanın, canını yakmak ister kişi... İşte o gibi anları anlatan can yakan sözleri aktarıyoruz Melek'ler.
platonik_ask_sozleri-1ec.jpg

Değer verdiklerin değerini bilmiyorsa, kendini daha fazla değersiz etmeyeceksin! Hepsini bir kalemde sileceksin.

Bir köpeğin dostluğu daha iyidir; bir dostun köpekliğinden.

Yoluma çıkma sakın çarparım, bana şekil yapma sakın kalbini kırarım.

Canımı yakan gidişlerin değildi zaten canımı alan o zifiri karanlık sözlerindi.

Tek derdim yalnızlık bebeğim, tek sebebim sensin sevdiğim...

Yalnızlık kimine güzel kimine göre özel, sana sevgiyi verdim artık ne özelim nede tüzelim.

Kimileri vardır aşkın en yücesine lâyıktır, kimileri vardır aşkın en yücesini versen de aşağılıktır.

Can yakan sözlerin parçaladı bedenimi şimdi canım yanmaz artık alıştırdın beni.

Hayata gülecek mecalim kalmadı zaten hayat tokat atmıştı seneler önce şimdi yine sayende hayat beni tokatladı..

Sevmişim bir kere gönül söz dinlemez ne çare? Seni sevdim işte ben o gün bittim.

Ey aşıklara mekan olan koca dünya sen döndükçe ben ağlayacağım insanlara aşıklara uzaktan bakacağım.

Azraile meydan okuduğum bu hayatta canımı aldın azraile bırakmadın, şimdi canımı istiyorum yarınlarımı geri ver bana!

Sana güvenerek çıktım acı hayatın yoluna sana inanarak başladım can yakan sözler hayata inanmaya yine benim canımı aldın hayatın ortasında!

Seni sonbahar rüzgarlarına bırakıyorum yaktığım canımı yeniden hayata hazırlıyorum sensiz yaşamak hayata yeniden başlamak istiyorum..

Hayatım sessiz bir film gibi oyuncular var ses yok hepsinin sesini kıstım kendim yaşayacağım hayatımı artık kimseye ne el nede bel bağlayacağım.

Geri