Çatlaklar için nemlendirici krem

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çatlaklar için nemlendirici krem
bebak acı badem nemlendirici acı badem sütü çatlak gebelikte nemlendirici kullanımı hamilelikte kullanımı doğal yollardan çatlak kremi
Özellikle doğum sonrası oluşan çatlaklar kadınlarda gerçekten çok can skıntısı ve moral bozucu bir durumdur.Bu tür çatlaklar için sizlere bakımınınızı doğal yollardan yapmanız adına bitkisel nemlendirici formülünü vermek istiyorum

catlak-8971.jpg

Eşit miktarlarda çilek yağı, badem yağı ve limon suyunu karıştırın. Ardından bu karışımı cildinize sürerek masaj yapın. Yıkanırken zeytinyağlı sabun kullanmayı tercih edin.

Bunun dışında 10 damla kayısı yağına 1 ampul E vitamini karıştırdıktan sonra bu karışımı cilt nemlendiricisi olarak kullanmanızın yararı olacaktır.

Gebelikle beraber karın ve göğüste oluşacak cilt çatlaklarını önlemek için bu doğal nemlendirici çok yararlı olacaktır.

Uygulayacak olan arkadaşlarım; badem yağı tatlı badem yağı olmasın. Çünkü tatlı badem yağı tüyleri kalınlaştırıyor ve rengini koyulaştırıyor.

Tatlı badem yağını, saç ve kipriklerinizde kullanmanızı tavsiye ediyorum. Cildiniz için ise acı badem yağını kullanın :)

Gebelikte oluşan çatlaklar için, kakao yağı ve acı badem yağını karıştırıp uygulayabilirsiniz :)

Geri