Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler

LaViNYaM

>>>ιкιz αηηєѕι<<<
Çeyizlik Havlu Kenarı Modelleri Marifetli Ellerden Çıkma Örnekler
Çeyizlik havlu kenarı modelleri en güzel örneklerini yepyeni modelleri yazımızın içeriğinde görebileceksiniz. Hanımlar tam da düğün mevsimi ya hani biz de bu yönde sizlere hizmet etmeye devam ediyoruz. Örneğin çeyizde bulunması gereken şeylerden havlu kenarı modellerinin en özel örneklerini görebileceksiniz. Eski o sıradan modellerden çok farklı rengarenk motiflerden oluşan havlu kenarı örnekleri ile çeyizinizi süsleyebilirsiniz. Benim havlu kenarlarım var çeyizimde diyenler için de bu modellere bakmadan geçmemeniz gerektiğini tekrardan hatırlatmak isterim. Yıllar geçtikçe her şey gelişiyor görüyoruz. Neden örgü işleri de ilerleme göstermesin ki. Özellikle internet sayesinde aradığımız model renk rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Üstelik önümüze yığınla örnek birden çıkıyor. Bakın işte o modellerden bazılarını en beğenilenler arasından seçip getirdim meleklerim. Yine şunu söylemeden de edemeyeceğim. Bu alanda gelişen örgü alanı ile birlikte siz de kendinize bu alanda bir gelir kapısı açabilirsiniz. Özellikle internetin kolay yayılma ağını tercih ederek kolayca reklam ve satışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

ceyiz icin cicekli cok sik havlu kenari ornegi.jpg

ceyiz icin kus ve kalp motifli havlu kenari.jpg

Aşağıdaki tığ işinden mavi beyaz renklere sahip çiçek motifleri ile havlunun desenleri arasındaki uyum da çok şık. Ayrıca burada simli ip kullanıldığını görüyorum. Hem çeyiz için hem eviniz için de yapabileceğiniz bir model. Yeni model arıyorsanız model oluşturma konusunda zorluk çekiyorsanız biz buradayız. Değişik örnekleri bir arada bulabileceksiniz. Bence buradaki örnekler de ilginizi çeker diye düşünüyorum.

dantel orguden ceyizlik havlu kenari modeli.jpg

Özellikle bu halkalardan yapılan örnekler çok gösterişli oluyor. Kolay kolay da eskiyip yıpranmıyor. Aşağıda da halkalarla işlenmiş bir iğne oyası görüyorsunuz. Model kadar tabii renklerin uyumu da önemli. Şimdiki desenli havlular size bu konuda yardımcı olabilir. Havluda yer alan desenler resimlerin rengine uygun renklerde modelinizi oluşturabilirsiniz.

halkali model ceyizlik havlu kenari ornegi.jpg

tig isinden pembe beyaz gul motifli havlu kenari.jpg

Son düzenleme:
Geri