Cif power shine banyo kullananlar var mı nasıl sizce?

• Konbuyu başlatan Titiz hatun0
  • Başlangıç tarihi
T

Titiz hatun0

Forum Okuru
Cif power shine banyo kullananlar var mı nasıl sizce?

Cif power shine kullananlar melek kadınlar kulübü cif power shine banyo kullananlar forum'da.​

Kızlar banyoda bazen bazı yerleri temizlerken sarı kalıyor sanki tam temizlemiyor gibi geliyor bana. Önerebileceğiniz bir temizleyici ya da cif power shine banyo hakkında bilginiz var mı? Banyoda duşakabin ve fayanslar üzerinde nasıl bir temizlik performansı gösteriyor? Cif power shine banyo kullananlar yorum bekliyorum sizden?

Merhabalar
Cif markasının tüm ürünleri iyi galiba ben de mutfak ve tuvalet için olanını kullaniyorum kirecleri çok güzel çözüyor. Sarı lekelere de iyi geliyor diyebilirim. Banyo olan ürününü kullanmadım ama eminim o da iyi performans gösteriyordur. Cif power shine ile hem kireç lekeleri hem pas gibi lekeler yok olacaktır. Sıkıp bir süre bekleyin kirler kirecler yumuşasın sonrasında ovarak durulayın. Ayrıca cif power shine su ve kir tutmuyormus uzun süre. Bence denemekte fayda var pişman olmayacağınızı düşünüyorum. İnatçı lekelere birebir çözüm olabilir. Aynı zamanda ışıl ışıl banyo armatürleri lavabolar fayanslarla banyonuz daha hijyenik olabilir.

Banyo nasıl temizlenir dilerseniz banyo temizliği ve gitmeyen kufler için aşağıdaki linki inceleyebilirsiniz. "Banyodaki küf lekeleri nasıl temizlenir" linki hemen altta hanımlar.

Geri