ciltt bakım maskeleriniz benden

sudiş yaa denediğin oldumu bunlar arasında bende çok meraklıyım cilt maskelerine bi yandanda korkuyorum zarar verirmi cildime diye ama sen verdiysen güvenilirdir zaten tartışmaya gerek yoktur heralde:D

sudiş yaa denediğin oldumu bunlar arasında bende çok meraklıyım cilt maskelerine bi yandanda korkuyorum zarar verirmi cildime diye ama sen verdiysen güvenilirdir zaten tartışmaya gerek yoktur heralde:D
canımsınn benimm canımmmm lavişimmmmmm walla wn çook limonu öneriyorummm lavişimmm hep sürüyorummm arada da bal maskesi yapıyorummm iyi geliyo inşş sana da iyi gelir lavişimmmmmmm :kiss:

cnm senden bir şey istesem.benim yüzüm de kızarıklıklar var su ile yıkayınca geçiyor ama kısa süre sonra eski haline dönüyor.sonra pul pul oluyor bana uygun masken mar mı cnm acilll

bu siteyi çok beqendim ne ararsam var hepsi bir arada qibi:D paylasımalr ıcın ayrıca tsklr

Henüz yenisin ve böyle düşündün :) Emin ol ki, ilerki zamanlarda bu sitenin tiryakisi olacak ve aradığın herşeyi elinin altında bulacaksın :)

Hoş geldin diyor ve keyfili vakit geçirmeni diliyorum:)

Sevgili Sudembeyaz güzel paylaşımın için tşk ederim :)

Henüz yenisin ve böyle düşündün :) Emin ol ki, ilerki zamanlarda bu sitenin tiryakisi olacak ve aradığın herşeyi elinin altında bulacaksın :)

Hoş geldin diyor ve keyfili vakit geçirmeni diliyorum:)

Sevgili Sudembeyaz güzel paylaşımın için tşk ederim :)

canımmm rüyam admineme katılıyorumm ayrıca ben teşekkür ederim adminemm :kiss:

Geri