Cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur?

• Konbuyu başlatan Ozgdedd
  • Başlangıç tarihi
O

Ozgdedd

Forum Okuru
Cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur?

Cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur melek kadınlar kulübü evlenmeden önce cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur forum'da.​

Erkek arkadaşım var ve aklı hep başka şeylerde. Erkekler neden sürekli cinsellik düşünür? Cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur? Bunu düşünmeye başladım. Sürekli yalnız kalmak istiyor. Ben de gelemem böyle şeylere yani başka düşünceler geliyor aklıma acaba sevmiyor mu beni yeterince? Gezmek için dışarı çıkıyoruz hadi gel sinemaya hadi kafeye. Kafeye gidince de arka yerlere çekmeye çalışıyor beni. Hiç hoşuma gitmiyor bu ilişki gittikçe sıkıntılı bir hal alıyor. Ben doyasıya aşk yaşamak güzel vakit geçirmek istedikce o tam tersi bana baksa şeyler düşündürüyor.

images (3).jpeg

Merhabalar
Erkekler kadınlar kadar ayrıntılı düşünemiyor biraz da sanıyorum cinselliği kadınlara göre bir tık fazla düşünüyor. Kadınlar daha çok aşktan yana olurken erkekler bir an önce aşk safhasını geçip cinsellik safhasına geçelim istiyorlar. Bu konuda onunla açıkça konuşun. Ne istediğinizi söyleyin. Hareketleri ve davranışları sizi rahatsız ediyor ise söyleyin. Sonuçta mutlu olmak doğru bir ilişki ve sonunda evlilik herkes ister. O açıdan açık olmakta fayda var.

"Cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur?"​

Aslında her cinsellik isteyen erkek sevmiyor mudur? Diyemeyiz. Aslında erkeklerin hepsini aynı kefeye koymak doğru olmaz ama geneli cinsellik konusunda zevk alır o tür konuları konuşmayı da severler. Şöyle de bir şey var ki erkekler de aslında sevdiği kadın ile bu şeyleri yaşamak ister. Kim ister sevmediği bir insanla bunları yaşamayı. O yüzden siz yinede onu iyi tanıyın. Bakalım açık alanlarda buluşun ve cinsellikten konuşmayın o her seferinde bu konuya mi geliyor? Bazı erkekler de flört ederken cinsellik yasamak isteyebilir o yüzden bu konuda dikkatli olun. Çünkü flört ederken sizi punduna getirip istediğini alıp çekip gidebilir. Bu konuda dikkatli olun. Siz ne istediğinize karar verin eğer verirseniz o da bir adım geri atacaktır. Eğer gerçekten seviyorsa.

Şimdiki yazımızda da "erkekler ilk bulusmada ne düşünür?" Yazımızı inceleyebilirsiniz aşağıdaki linkten.

Geri