Çoçuk nasıl yapılır

S

Suzan121212

Forum Okuru
Çoçuk nasıl yapılır
Çoçuk nasıl yapılır hamile kalmak için ne yapmalıyım

Selam başlığa bakınca bazılarının garibine gidebilir ya çocuk nasıl yapılır belli işte bunu da bilmiyor musun diyecekler çıkacaktır ama durum hiç de öyle değil 2 senedir evliyiz ikimiz de gayet sağlıklıyız bebek sahibi olmak istiyoruz ama halen bebek sahibi olamadım hamile kalamadım olmayınca olmuyor diyelim yoksa hamile kalmak için yapmam gereken şeyler var mı ne önerirsiniz ne yapmalıyız.

Merhaba Suzan

Haklısın bilmeyenler başlığı okuyunca bunu da bilmiyor musunuz der ama durum hiç de öyle değil çünkü günümüz de çocuk sahibi olmak hamile kalmak sorun olduğu ortada. 20-25 sene öncesine kadar böyle bir sorun olmadığını biliyoruz ya da bu denli sıkıntılı bir durum değildi. neredeyse 2 evli çiften biri bebek sahibi olabilmek için ya tedavi görüyor ya da bundan daha haberleri yok.Günümüz de beslenme alışkanlıkları hazır gıdalar stres vs. sebepler genetikte bozulmalar hamile kalamamakta başlıca sebep gibi. Hamile kalamıyorsan öncelikle jinekologa gitmeni öneriyorum iyi bir muayeneden geçmelisin bir sorun var mı yok mu öğrenmelisin. Eğer fiziksel bir sorun yoksa en başta şunlara dikkat etmelisin ; beslenmene dikkat etmeli yumurtlamanı arttıracak besleme düzenin olmalı , stresten uzak olmalı sakin olmalısın , ayrıca yumurtlama dönemini tespit etmeli bu dönem öncesi ve sonrası cinsel ilişkiyi sıklaştırmalısın .

Aşağıdaki linki de incelersen faydası olur

Çocuk düşünüyor iseniz ve normal doğal süreç ile bebeğiniz olmadı ise belki de aşağıdaki konularda eksiğiniz vardır. Öreğin sizin yumurtlama gününüz bebek için el elverişli gününüz hangi gün onu bilmiyorsunuzdur aşağıdaki konudan ona bakın lütfen.

Ovülasyon günlerinde yaşayacağınız birlikteliklerde bebek için çok büyük şansınız bulunmakta sorularınız ayrıca olur ise lütfen çekinmeden bize ulaşınız.

Geri