Çocuklar için aktivite ve ders çalışma masaları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çocuklar için aktivite ve ders çalışma masaları
aktivite masaları, küçük çalışma masaları, lisanslı çalışma masaları, aktivite çalışma masaları

Küçük çocukları olanlar daha iyi bilir ki çocuklar belli bir yaşa geldikleri andan itibaren birşeyler karalayıp çizmeyi falan çok severler... Özellikle okul öncesi onların zihinsel gelişimleri açısından da bu olay büyük önem taşır.

Ben de şu an 6 yaşların da olan ikiz çocuk annesi biri olarak bunu çok yakından iyi biliyorum. Odalarına çekilip resim yapmayı, boyama kitapların da zaman geçirmeyi çok seviyorlar. Gittikleri kreşten okula hazırlık olması açısından da onlara ufak tefek ödevler de veriyorlar.

Onların bu ihtiyaçlarını rahat ve konforlu bir ortam da yapabilmeleri için çalışma masası ve aktivite masası gibi gereçlere bakarken önüme oldukça renkli, şirin ve kullanışlı modeller çıktı. Aktivite ve çalışma masası olarak kullanabileceğiniz bu güzel masalar sayesin de sizin de çocuğunuz odasından çıkmak istemiyecek ve eğlenceli zamanlar geçirecek.

Bazı çalışma masaların da bulunan bölme sayesin de kalem, defter, oyun hamuru, boya kalemleri gibi gereçlerini de düzenli bir şekil de koyabilir ve görüntü kalabalığından kurtulabilirsiniz.

Piyasadan ve internetten kolaylıkla bu çalışma masalarını bulabilirsiniz. hatta onların sevdiği masal ve çizgi film kahramanlarından oluşan lisanslı ürünleri tercih ederek onu çok daha mutlu edebilirsiniz. Bazı aktivite masaları sandalyeleri ile birlikte satıldığı gibi tek masa halinde de tercih edebilir sandalyesini dilediğiniz sayıca alabilirsiniz.

[img][5][2][900x1234].JPG
1301-585x650.JPG
12812.JPG

20067732.JPG
201412752218_cars_arabalar_karakterli_calisma_masasi_aktivite_masasi_hediyelik_calisma_masasi.JPG

benim-ilk-ofisim-calima-masasi.JPG

Dolu-Fisher-Price-Smart-Calisma-_46780_1.JPG
dscf0001-770321.JPG
hello-kitty-calisma-masasi.JPG
Oyuncak_2291506.JPG
pepee-calima-masasi_(1).JPG
Pilsan-Menekse-2li-Oyun-Ve-Aktivite-Masasi-3945.JPG

Geri