Çocuklarınızı okula gönderiyor musunuz ( Korona Muhabbeti )

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Çocuklarınızı okula gönderiyor musunuz ( Korona Muhabbeti )
Corona Koronada Çocuklarınızı okula gönderiyor musunuz ?

Kızlar selamlar okullar açılalı bir ay kadar oluyor bizimkiler özele gidiyorlar diye sınıflar çok az sayıda öğrencili diye eşimle konuşarak göndermeye karar verdik. Kaynımın çocuklarına baktığımda onların çocukları malesef okula gitmiyor. Öyle ya da böyle göndereyecem. Korona tamam herkes bir şekilde koronaya bulaşacak ama ne kadar geç olur ise o kadar iyi olur diyorlar. Çevredme bir kaç kişi de malesef göndermiyor okula.

Siz ne yapıyorsunuz ? Korona daha kışa girişte yavaştan artmaya başlamışken gönderiyor musunuz ? Haberlere bakıyoruz sürekli bir kaç ünlü kişi de hayatını kaybetmiş Aha İç İşleri Bakanı Sayın Soylu'da korona olmuş. Burhan kuzu Koronadan hayatını kaybetmiş. Yani nasıl bir senedir bir türlü anlayamadım ama bu 2020 senesi bir an önce başımızdan def olsun gitsin.

Her şey Rabbimizden ama ne mileyim ben 40 küsür yaşındayım daha bu kadar sıkıntılı zaman geçirdiğimi ve yaşadığımı hatırlamıyorum. Nereden tutarsak tutalım elimizde kalıyor. Ne diyorsunuz Kızlar.

Ha bu arada bi profesör A.B.D'den ( türk ) bi açıklama yaptı uçuşa hazır olun kesinlikel çaresi bulundu Trump'ta bunu kullandı düzeldi diyor ne diyorsunuz hastalığın çaresini sizce buldular mı ne yapacağız şaşırmış durumdayız. Çevrenizde korona olanlar var mı akrabalar arkadaşlar vs sizde durumlar nasıl okul işi nasıl gidiyor ? @Likapam @Mügü

Diliyorum ki Rabbim en kısa sürede bu sıkıntılardan bizi kurtarsın inşallah. Amin.

Benim yeğenim korono oldu sınıf azdı hemde önce babasından kaptı sandık meğersem bunlar iki grup ilk grupta bi çocukta var ondan öğretmene ögretmenden yeğenime bulaşıyor bide baba eve getirince tuzla biber oluyorlar tüm aile karantinada şimdi her gün polis geliyormuş eve kontrol için

Geri