Çok güzel ve gösterişli çiçekli saatler

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok güzel ve gösterişli çiçekli saatler
Birbirinden güzel gösterişli taşlı çiçekli böcekli:D her zevke hitap eden saatler.Kıyafetinize göre tercih edebiliyorsunuz renkleri ve modelleri açısından oldukça zengin bir kolleksiyona sahip bu çiçekli saatler
saatler1-6328.jpg
saatler2-5509.jpg
saatler3-9957.jpg
saatler4-9260.jpg
saatler5-4143.jpg
saatler6-8471.jpg
saatler8-7165.jpg
saatler9-3032.jpg
saatler7-2029.jpg
saatler10-1509.jpg
saatler11-7244.jpg
saatler12-8863.jpg

saatler13-8621.jpg

saatler14-2231.jpg
saatler15-4734.jpg

Ayyy hepside çok güzel canım bayıldım inanki seçim yapmakta zorlandım Benim olsun hepsi kokoşum ya canım her bi kıyafetime bir tane :D sağol canım emeğine sağlık zevkli bir paylaşımdı

Kıs sen kokoşların kraliçesisin:D:D:D

Senin aksesuarlarını unutamıyorum ki canım sindiralle peruğundan tut kravat şeklindeki o kolyemiydi broşmuydu yeminle ağzım açık kalmıştı zaten :D

Nerde orjinal şey varsa hepsi çitos ta arkadaşlar burda daha anlatamayacağım şeylerde dahil:D

hahahaha ben kokoşların kraliçesiyim dimi janım:kedi:bu arada Mawişim imaj değiştirecem karar verdim yanlız senden tüyo almam lazım bazı konularda ee ne de olsa sen bu işlerde usatsın kıs ne giysen yakışıyo sana maşallah anajım çuval giysen bilem yakışır ben giysem cinganelere dönerim heral:hhh: fikirlerine ihtiyacım var bir ara görüşelimm

:muz:

Görüşelim canım hemide yakınen:D:D:D senin imajmaker ın ben olayım çitosum:D ahahaa Diyarbakır da yer yerinden oynar kıs valla yeminle:D

hahahahaa eminim oynar valla senin yarattığın yeni imajımla :hhh:geçen senle gördüğümüz yazıya benzer bişi gördüm içerik aynı şahıslar için ..... ürünler siperiş edilir muhahaha koptum yeminle aklıma sen geldin gizliden fotosunu çekebilsem siteye atacam her iki yazıyıda :hhh:

Geri