Çok havalı dalgalı uzun saç modelleri

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Çok havalı dalgalı uzun saç modelleri
Uzun saç modelleri birçok bayanın saçların da tercihi olarak yer alır. Saçlar kadının dişiliğini ön plana çıkaran en önemli ve değerli aksesuarıdır. Özellikle genç kızlar arasın da oldukça yaygın olan uzun saç modelleri arasından sizlere bu konumuz da dalgalı uzun saç modelleri ile ilgili görsel örneklere yer veriyoruz.

Saçlara hareket katan dalgalar, doğru bir şekil de biçim verildiğin de belirgin buklelerle birlikte dikkat çeken bir detay olarak yer alır.

Herkesin saç biçimi farklı olabilir. Kimi düz saçlara sahip olurken, kimiside genetik olarak doğuştan dalgalı yada kıvırcık saç modellerine sahiptir.

Genelde düz saça sahip olanlar günlük yada özel günler de saçlarına farklılık olsun diye maşa yada fön yardımı ile saçlarına hareket kazandırmak adına dalga verdirir.

Dalgalı saç nasıl yapılır?

Dalgalı saç modellerine sahip olmak için maşa yardımı ile uygulanan şekillerle dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Günümüz de hemen hemen her evde bulunan saç maşaları ile pratik bir şekil de saçlarınıza dalga verebilirsiniz. Bunun yanın da fön yardımı ile dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Daha uzun süre kullanım olanağı sunan perma yaptırabilir yada su dalgası yaptırarak uzun süre dalgalı saçlara sahip olabilirsiniz. Ayrıca saçlarınıza sardığınız bigudiler ile dalgalı saçlar elde edebilirsiniz.

00e21a206a1a8efd44c4cbfbacbd162f.JPG
1d94fc8e68094cfa53e4609318e4144e.JPG
5-uzun-saca-dalgali-kesim-sac-modelleri-2016.JPG
Abiye-Dalgalı-Uzun-Saç.JPG
dalgalı-uzun-saç-modelleri.JPG
en-guzel-dalgali-uzun-sac-modelleri-2017-3.JPG
En-Güzel-20-Dalgalı-Saç-Modeli-10.JPG
sac_1447f001-4432-4c1e-936a-790ac4369ed7_1.JPG
uzun_sac_modelleri-15.JPG
uzun-dalgali-sac-modelleri-1.JPG

dediğiniz gibi genç kızlarda ve bayanlarda bu tür uzun saç modelleri çok güzel duruyor bana göre biraz yaş ilerledikçe riske atmamak lazım saçları kısa modern bir şekilde kestirip daha genç görünebiliriz diye düşünüyorum hem kısa saçlı olupta özel günlerde çaresi var postiş, çıt çıt hatta şimdi oldukça yaygın olan peruk bile takılabilir uzun dalgalı saçlarda ombre renkleri ben çok yakıştırıyorum hafif gölgeli olunca ışıltılı ve dikkat çekici oluyor

Geri