çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S

kraliçearı

Aktif Üye
Üye
çok ilginç gülsemmi ağlasammı yorumlarınızı bekliyorem:S
kızlar dün gece acayip bir rüya gördüm .ilk önce bir aslan bir ceylanı kıstırmıs ceylan kaçma pozisyonundayken bende balkondan bu olaya bakıyorum tam o sırada aslan yönünü bizim oturduğumuz eve ceviriyor.evimiz birinci katmıs hemen kosarak balkon kapısını kitliyom ardından mutfağın kapısınıda kitliorum ve bağırarak anneme cağrıyom anne kos silah getir diyorum.annem bi tüfek getiriyor tüfeğin ucu baska yöne bakıyor eski bi tüfekmiş.anne o olmaz babamın silahını getir diyorum bu arada babamın gercektende silahı var.annem 14lüyü kapıp gelio aslan bu arada bizim balkonu zorlarken bi adamı görüyo ve adamı yemek için ona doğru kosuyo adam kanrevan içindeyken ben aslana silahımı sıkıyom aslan ölüyo kıslar resmen nevsehir aslan kaynıyordu.sonra birden deprem oluyor ay dünyaya yaklasıyormus herkes yukarı doğru ucuyor yercekimi kalkıyor .herkes yukarı ucuyor ama yavasca ucuyor ben ucan insanları uzaktan görüyorum sonra bizde tam ucacakken bi yangın görüyorum ve bize gelen bi kadınla kocası meğersem bunlar akrabamızmıs kadının oğluda var 5_6yaslarında falan oğlan dısarı cıkıyo oynamak için bende gelenlere hizmet ediyorum kadının yüzü yanmıs kolu yanmıs kolunun biri yandığı için gelişmemiş kadına diyorumki egzersiz yapsan acaba uzarmı diyorum oda di,yoki olmaz kaskaybım var dio kolumun düzelme sansı yok diyo kadının kolu diğer koldan oldukca küçüktü kızlar dirsek hizasındaydı.sonra dısarıya bakıom cocuk nerde diyo tam bakıyorum cocuk bi kamyonun altına giriyor kamyon domates yüklüymüs birden kamyon hareket ediyo geriye doğru ben eyvah cocuk ölcek diye cıkıom evden kosuyom cocuğa doğru bakıyoruım ki kamyon söförsüz hareket ediyor ve kamyonun arkası bi acılıyo bir oyuncak erkek cocuğu ölü süs verilmişti güya domateslerin altında kalmıs ölmüş.kamyonun içindeydi bu erkek cocuğu ben altındaki cocuk sandım sonra kamyonun altından akrabamızın oğlu sağlam cıkıyor sizce nedir bu ya yorum bekliorum

ben kendimce yorumluycam.Ev içinde aile içinde bazı olaylardan siz sıyırıcaksınız :) başınıza kötü şeyler gelmeyecek sanırım.Ya da kötü bir zamanda sen ve evdekilerin yardımlarıyla atlatıcaksınız.

kızlar iyide ben üstümü örterek yatmamki. coğu zaman üstü acık yatarım ne zaman eşim uyanıp üstümü örtse sıcak basar uyuyamam.yani ne bilim üstü acıkken herzaman böyle rüyalar görmüyorum üstüne üstün birde dua okuyaraktan yatmıstım:küstüm:

hooommmm o zaman kraliçearı bi tuhaflık var demedi deme hahaha:D:D ya da bilinç altıdır diyelim biz buna :D:D

Geri