Çok kötüyüm yardımınıza ihtiyacım var meleklerim :( acil !! imdaaaatt !!

canım banada olmuştu.çok kötü sni çok iyi anlıyorum.bende doktora nasıl gittim biliyomusun.ben yemek yiyodum ama her yutkunuşumda kulağım ağrıyodu.sağ kulağım hemde.anneme dedim orta kulak iltihabı var galiba çok ağrıyo falan.neyse gittim doktora.boğazıma baktı ilk.dediki sen napmışsın.senin kulağın değil boğazın ağrıyo hemde öyle bi ağrıyoki ağrısı kulağına vuruyo dedi.bu ne bembeyaz boğazın dedi.bir baktım aynaya inanamadım.küçük dilimin orası bembeyazzzz.10 tane penisilin yazdı direk.günde 2 kere penisilin oluyodum acilde.bi sabah bi akşam.penisilinde yakıyo baya ama sağlık için katlanıcaz mecbur.penisilin işe yaradı ama geçti iğnelerim bitince.burnun içinde al ılık su kaseyle içine tuzu boşalt dayanabildiğin kadar burnundan çek kasedeki su bitene kadar tekrarla arada canım iyi gelicektir.geçmiş olsun çok çok dikkat et kendine.bide çok sıcak bişey içme sakın tahriş eder.hep ılık iç.tekrar geçmiş olsun cnm.

geçmiş olsun canım kesinlikle vıkıst diyorum genizleri falan açıyo kaynak suya biraz at ve kaba doğru eğil üstünede örtü at buharı solu gözlerini kapa ama kesinlikle açıyo tıkanıklığı hem çok güzel kokuyo:)

Geri