Çok Romantik İyi Geceler Bebeğim Sözleri

T

TİTAN

Forum Okuru
Çok Romantik İyi Geceler Bebeğim Sözleri

İyi Geceler Bebeğim Mesajları

İyi Geceler Bebeğim Sözleri

Şöyle uykuya dalmadan önce sevdiğinizin kulağına fısıldarcasına söylemek istediğiniz sözleri İyi Geceler Bebeğim Mesajları ile sayfamıza taşıyoruz melekler :) İster msnden ister face ve diğer sosyal paylaşım ağlarından paylaşabileceğiniz İyi Geceler Bebeğim Sözleri listemize geçmeden bir önce ki konumuzda doğum günleri için çok özel sözler paylaştığımızı da hatırlatalım....

iyi_geceler-84.jpg

İyi geceler bebeğim. En tatlı uykular en güzel rüyalar senin olsun.

Seni çok seviyorum gülüm. Sevgimi üstüne al, yorgan gibi korur seni tüm gece boyunca. İyi geceler bebeğim.

Canım yanında olmak istiyor canımın bana ihtiyacı vardır diye. Canım çok sıkılıyor canım yanımda yok diye. Sensiz gecelerden sensiz günlerden bıktım artık. Sabret hayatım iyi günler bizi bekliyor. İyi geceler bebeğim.

Rüyalara rest çektim uyumuyorum herkes derin uykudayken ben sana dalıyorum uyku çok tatlı derler ben seni tadıyorum onlar uykuya ben sana doyamıyorum bebeğim iyi geceler

Huzur dolu yarınlara; beraberce ulaşabilmek ümidi ile iyi geceler bebeğim.

Hayatımsın ve ben sadece seni yaşayabilirim.. seni yaşadığım her gün için.. yanağına bir buse gönderiyorum.. huzurla uyu bitanem.. iyi geceler.. seni seviyorum.

Deniz kumsaldaki kum tanelerini zaman ise sensiz dakikaları götürür ama hiç bir şey kalbimdeki sevgini götüremez iyi geceler tatlı rüyalar allah rahatlık versin..

Tatlı uykular hayatımın en değerli varlığı.

Geceleri Uzaklara çığlık Olur Sesim, Denizden çıkan Yosun Kokusundan Keskin Sana Olan özlemim, Bu gece Sırf Senin İçin Kapanıyor Gözlerim. İyi Geceler bebeğim

Geri