Cuma Mesajları 2015

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Cuma Mesajları 2015
en güzel cuma mesajları, hayırlı cumalar sözleri, hayırlı çumalar mesajları, kısa cuma mesajları, facebook cuma mesajları
Günlerin en hayırlısı olan Cuma günü biz müslümanlar için mübarek günlerden biridir. Cuma günü sevdiklerinize cuma sözleri ve mesajları göndererek onları yad ederek mutlu edebilirsiniz.
Melekler mekanı olarak sizlere yepyeni cuma mesajları ile ilgili bilgileri paylaşıyoruz.
cuma-mesajlari2.jpg

Allah hikmetiyle bir kapıyı kapatırsa rahmetiyle diğerini açar... Ya Rabbi bu mübarek Cuma günü hürmetine bizlere hayırlı kapılar aç... Hayırlı Cumalar…

Allah’ım, peygamberimiz Muhammed (s.a.v) in hürmeti için senden istiyorum, sana yöneliyorum... Bu mübarek gün dualarımızı kabul eyle... Hayırlı, nurlu cumalar…

Allah’ım, Sen benim Rabbimsin; Senden başka ilâh yoktur. Beni Sen yarattın; ben Senin kulunum ve gücüm yettiğince Sana olan ahdime ve vaadime bağlıyım... İşlediğim kötülüklerin şerrinden Sana sığınırım. Üzerimdeki nimetlerini itiraf eder; günahlarımı da ikrar ederim... Beni bağışla, zira günahları bağışlayan ancak sensin... Cumamız Mübarek olsun…

Allah’ım; bizleri rahmetinin o engin lütfunla bağışla, bize merhamet et... Bize hidayet ver ve sırat-ı müstakimden ayırma... Hayırlı Cumalar…

Allah’ım; inancımızdan ötürü bizi zillete düşürmeye gayret edenlere fırsat verme... Bizleri İslam yolundan ayırma... Hayırlı Cumalar…

Allah’ın nuruyla, ümmetini selamlayan gül yüzlü nur Peygamberimizin (sav) şefaati üzerinize olsun... Hayırlı Cumalar…

Anlatmaya dilde lisan yetmiyor, utancından durdu kalem gitmiyor, ne yapsak da bizde kusur bitmiyor; olmuşuz bir kere isyana tabi, kurtar bizi Yarabbi… Cumanız hayırlı ve mübarek olsun…

Bildirdiğin ve gizlediğin tüm isimlerini ve Kur’an-ı Kerim’i, kalbimizin baharı, gönlümüzün nuru, sıkıntımızın ilacı yap... Hayırlı Cumalar...

Bu dünya fani sakın güvenme, giden gelmez, gelen durmaz, Allah sevgisi gönülden çıkmaz... Gönlünüz iman mekanınız cennet olsun, hayırlı Cumalar...

Geri