Cumhurbaşkanlığı seçimine itiraz

Ce: Cumhurbaşkanlığı seçimine itiraz

Kanımca bu bizim Ezo değil. Şoktayım valla

Değil kuzum bu ezo değil. pc yi açık bırakmış yerine başkaları geçmiş.Başına birşey gelmiş olmasın .. bak korktum şimdi.Ya da kafasına saksı düştü bunun.

kızlar konu başlığıyla alakasız yerlere gidiyo sohbet:)tasvip etmeyebilirsiniz ama saygı göstermek zorundasınız..:please:.umarım devlet kesesinden harcama konusunda sayın sezere benzer sayın gülde.
bekleyelim görelim:)

Bu saatten itibaren Cumhurbaşkanı Abdullah Gül'dür. İstesek de istemesek de, beğensek de beğenmesek de Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı kendisi seçilmiştir. Seçen de %47 oyla iktidara gelen siyasi bir partidir.

Elbette dikkatle takip edilecek, dikkatle izlenecektir Abdullah Gül...

Bu saatten sonra ne temenni etsem ben de bilmiyorum...

Sadece şunu söyleyebilirim ki sistemi veya kişileri tartışırken kişisel polemiklerin çerçevesini geniş tutmamalıyız, bir yerden sonra laf atma yarışına dönmemeli bu konuşmalar.

Ne dersek diyelim, kelimelerimizle karşımızdakinin görüşünü nereye kadar değiştirebiliriz ki?

Fikirleri beyan etmek harika bir olay. Ama bunu "laf sokma" yarışına çevirmeyelim.

Umarım Türkiye için en iyisi olur. Her ne kadar kendimi çok iyi hissetmesem de...

Herkese sevgiler ve saygılar...

Kimsenin saygısız bir yorumunu okumadım bu başlık altında. Parti üyeleri değiliz! yani, 3-4 arkadaşı çok iyi tanıyorum en azından onlar değiller kesinlikle. Nereye kadar ciddi yorum okuyabiliriz? Kimse kimsenin fikrini değiştirme çabasında değilse ve hani kutuplaşma olunmasın deniliyorsa elbetteki bir noktadan sonra insanlık hali sıkılıp konu şakalaşmaya dönebilir. Ölüm değil tartışılan ya da yorum yazılan mevzu. Cumhurbaşkanlığı seçimi. Fani bir mesele. Değişken bir mesele. Bugün var yarın yok olacak bir mesele. Karar versin bazı arkadaşlarımız diyorum bende! Ciddi yorumlara "neden bu kadar ciddisin, sinirlenme" şeklinde karşılık verdikleri zaman, bu başlığı hatırlatırım o zaman. Parti meclis toplantısı şeklinde geçmeyecek elbette buradaki sohpet. Öyle umanlar varsa zaten iştirak ediyorlardır o toplantılara. Orada, ciddi bir şekilde kozlarını paylaşıp buraya rehavetsiz gelebilirler.

valla bir partinin militanı değilim.. eskiden yenitürkiye militanıydım ama partimi kapadılar.. militanlık yapma hakkımı aldılar :D

Acıkcası bende bu sitede parti militanı gibi çalışan insanları görmek istemem..çok can sıkıntısı oluyorlar .. takmışlar atgözlüklerini vurmuşlar yola.. tutabilene aşkolsun yani.. kanıt göstersen ne yazar.. yan taraftan körler ne yazıkki :D

neyse cumhurbaşkanı konusuna gelirsek.. cumhurbaşkanı seçilmiştir ama benim için, Askerlerimizin dediği gibi 'sayın cumhurbaşkanıdır' yani 'Sayın Cumhurbaşkanım ' değildir... Bekir Çoşkun da yalnız değildir:D:D

valla bir partinin militanı değilim.. eskiden yenitürkiye militanıydım ama partimi kapadılar.. militanlık yapma hakkımı aldılar :D

Acıkcası bende bu sitede parti militanı gibi çalışan insanları görmek istemem..çok can sıkıntısı oluyorlar .. takmışlar atgözlüklerini vurmuşlar yola.. tutabilene aşkolsun yani.. kanıt göstersen ne yazar.. yan taraftan körler ne yazıkki :D

neyse cumhurbaşkanı konusuna gelirsek.. cumhurbaşkanı seçilmiştir ama benim için, Askerlerimizin dediği gibi 'sayın cumhurbaşkanıdır' yani 'Sayın Cumhurbaşkanım ' değildir... Bekir Çoşkun da yalnız değildir:D:D
Katılıyorum sana Bekir Coşkun kesinlikle yalnız değil.

Geri