Cyrene facial toner nasıl bir ürün önerir misiniz?

• Konbuyu başlatan Bencebmc
  • Başlangıç tarihi
B

Bencebmc

Forum Okuru
Cyrene facial toner nasıl bir ürün önerir misiniz?

Cyrene facial toner melek kadınlar kulübü cyrene facial toner kullananlar forum'da.​

Arkadaşlar cildim epeydir bakımsız kaldı güzel bir tunik arıyorum aslında günlük düzenli yüzümü cildimi temizliği bileceğim bir tonik öneriniz var mı özellikle iyi bir marka arıyorum ben önerilerinizi bekliyorum. Şunu da sormak istiyorum cyrene facial toner ürünü ve markası nasıl sizce iyi bir ürünse bunu alabilirim epey sevilen bir ürün galiba bu siz neler düşünüyorsunuz bu ürün hakkında?

Merhabalar
Cyrene facial toner özellikle eğer yağlı bir cilde sahipseniz bu ürünü mutlaka denemenizi öneririm. Yorumlar o kadar iyi ki bu ürüne karşı denememek için ben de kendimi zor tutuyorum. Ama bilmelisiniz ki bu tür cilt ürünlerini uzun süreli ve düzenli kullanmalısınız. Akneli ve yağlı ciltler için zaten mutlaka düzenli tonik kullanmalısınız. Cyrene facial toner alkolsüz ve ciltte yanma yapmaz. Antioksidan açısından zengin bitkisel içeriğe sahip bir ürün. Cildi kurutmaz aksine cilde tazelik ve parlaklık verir. Cildin günlük ph değerini de dengeler. Cilt daha pürüzsüz görünür. Siyah noktalar aknelere elveda diyebilirsiniz.

Günlük cildinize bakım yaparken toniğin yeri çok önemlidir ben bunu tonik kullanmadan önce ve tonik kullanımından sonra ki cildimin temizliğinden anladım. "Tonik kullanarak cildinizdeki değişimler nedir" tonik nasıl bir etki yapar cildinize hemen aşağıdaki yazımızda inceleyebilirsiniz.

Geri