daha 17 yaşındayım

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
daha 17 yaşındayım
Buraya ilk geldigim zaman kendimi cok yalniz hissettim. Cok kederliydim ve bana anlayis gosterilmesini bekliyordum. Bu olmadi. Sadece vucutlari benim kadar kotu berelenmis binlerce baska insan gordum. Bana bir numara verildi ve "trafik kazasindan olumler" bolumune gonderildim. Kazanin nasil oldugu onemli degil. Avarelik ediyor, hizli gidiyor cilgin hareketler yapiyordum. Hatirladigim en son sey cok yavas ilerleyen yasli bir kadinin onune gectigimdi. Sonra bir carpisma sesi duydum ve muthis bir sarsinti hissettim. Her yer cam ve celik parcalari ile dolmustu. Bedenimin sanki ici disina cikmisti. Birisi haykiriyordu. Bu galiba bendim. Sonra birden uyandim. Etraf cok sessizdi. Bir polis memuru basimda duruyordu. Derken bir doktor gordum. Bedenim paramparcaydi. Her tarafim kan icindeydi. Bir suru yerime cam parcalari saplanmisti. Cok tuhafti, cunku hic bir sey hissetmiyordum. Ayyy, durun neden o carsafi yuzume ortuyorsunuz? Olmem mumkun degil. Daha henuz 17 yasindayim. Bu gece bir kizla randevum var. Onuumde upuzun bir hayat var. Daha ben ne yasadim ki? Hayir, olmus olamam. Sonra beni uzun bir cekmeceye yerlestirdiler. Ailem beni teshis etmeye geldi. Neden beni boyle gormek zorunda kaldilar? Neden, annem hayatinda basina gelen en zor seyi yasarken onun gozlerine bakmak zorundaydim? Babam birdenbire ihtiyarlamis gibiydi. Sorumlu kisiye, "Evet bizim oglumuz" dedi. Cenaze toreni cok garipti. Butun akrabalarim ve arkadaslarim tabutumun yanina geldiler ve bana hic gormedigim kadar uzgun gozlerle baktilar. Arkadaslarimin bazilari agliyordu. Lutfen birisi beni uyandirsin. Beni buradan cikarin. Annemi ve babami bu kadar uzgun gormeye dayanamiyorum. Buyukannem ve buyukbabam o kadar bitkinler ki yuruyemiyorlar. Kiz ve erkek kardeslerim hayalet gibi dolasiyorlar. Herkes bir saskinlik icinde.Herkes beni dinlesin.Kimse buna inanamiyor. Ben de inanamiyorum. Lutfen beni gommeyin! Ben olmedim! Benim daha yapacak cok seyim var. Tekrar gulmek kosmak istiyorum. Lutfen beni topraga vermeyin. Tanrim, sana soz veriyorum, bana bir sans daha verirsen, dunyanin en dikkatli surucusu ben olacagim. Tek istedigim bir sans daha verilmesi. Lutfen tanrim, daha 17 yasindayim.....
OOOOOOOOO1.gif

OOOOOOOOO1.gif

Cevap: daha 17 yaşındayım

ben teeşşekür ederim güzel sözlerin içinn kartanemmm

içime bir ürperti geldi sanki bi acayip oldum allahım kımseye öyle ölümler nasip etmesin aman daha dikkatli olalım bende araba kullanıyorum 20 yasında aldım ehlıyetımı en cok korktugum sey budur alalhım yardımcı olsun bizlere..

Geri