Damacana suda sağlığın markası: Ideal su

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Damacana suda sağlığın markası: Ideal su
DAMACANA SUDA SA?LI?IN MARKASI: ?DEAL SU
Halk Sa?l??? kurumu taraf?ndan yap?lan analizler sonucunda insanlar?n rahatl?kla tüketece?i markalar aras?nda yeralan ?deal Su hedefini büyülttü. ?ngiltere, Almanya, Danimarka, Japonya, Katar, Dubai, Malta, Kuveyt gibi hijyene önem veren onlarca ülkeye ihracat yapan firma iç piyasada da önemli bir marka olarak her geçen gün büyümeye devam ediyor.
?deal Su Genel Müdürü Genel Müdürü Fatih Yalvaç, Sa?l?k Bakanl??? taraf?ndan damacana sular?na yönelik yürütülen çal??malar?n halk sa?l??? aç?s?ndan önemli oldu?unu ancak sürecin aceleye getirilerek, baz? firmalar için geri dönülemez sonuçlar do?uracak s?k?nt?lar ya?att???n? belirtti. Yalvaç, “Konunun üzerinde gereken hassasiyetin gösterilmemesi nedeniyle büyük bir bilgi kirlili?i olu?tu. Ilk etapta ismi kara listeyle an?lan firmalar?n bir k?sm? Sa?l?k Bakanl???’n?n yapm?? oldu?u ikinci analizle yeniden sa?l?kl? firmalar statüsüne al?nd?. Ancak süreç içerisinde firman?n ya?ad??? zarar yan?na kar kald?” dedi.
ideal%20su-22a.jpg

Firma olarak Ambalajl? su sektöründe kapasite, teknoloji ve hijyen aç?s?ndan Türkiye’nin say?l? firmalar? aras?nda yer ald?klar?na dikkat çeken ?deal Su Genel Müdürü Yalvaç, higjyene önem veren onlarca ülkeye ihracat yapt???m?z gibi iç piyasada da önemli bir yerde olduklar?na belirterek, “Yap?lan denetimlerde ?imdiye kadar hiçbir uygunsuzluk ya?anmad?. Bigr süre önce Sa?l?k Bakanl???’n?n aç?klam?? oldu?u listede markam?z? görünce ?ok olduk. Biz bu sonucun bir hata oldu?unu biliyorduk. Hatan?n düzeltilmesi yönünde talebimize olumlu sonuç ald?k ve tesislerimizden yeniden numune al?nmas?n? istedik. Sa?l?k Bakanl???’nca yap?lan ikinci analiz neticesinde de, markam?z temiz ç?karak hakl?l???m?z? bir kez daha ortaya koydu. Yap?lan analizlerle Damacana suyumuzun temiz ve sa?l?kl? oldu?u yeni bir rapor ile tescillenmi? oldu” diye konu?tu.
Deneyimli bir firma olarak tesis ve altyap?lar?na güvendiklerini belirten Yalvaç, “Son teknoloji ile üretim yap?yoruz. Korsan dolum yap?lmamas? için Türkiye’de ilk ve tek firma olarak güvenli hologram kapak kullanan firmay?z. Ayr?ca Türkiye’de ilk defa uygulanan barkod sistemi ile damacanalar?n defalarca doluma girmesini engellemekteyiz. Halk?m?z ?deal Su Damacana’y? güvenle içebilir. ??imizin sa?l?k oldu?unun bilincindeyiz, insan sa?l???na ve hijyene her zaman birinci derece önem vermeye devam edece?iz” aç?klamas?n? yapt?.

?deal Su

Bilgi için teşekkürler Sadmin. Ben hiç bu sudan görmedim marketlerde, gören bilen varsa yazsın biz de öğrenmiş olalım kızlar..:)

ben küçük şişelerini gördümde damacanasını görmedim burda artık ufak su alınca ideal alırım :D:D ne içeceğimizide şaşırdıkk yahu

bende hiç görmedim ilk defa duyuyorum :D:D

- - - Updated - - -

hemde en güzel su Niksar Ayvaz suyu damacanasını bulabilirseniz tavsiye ederim ben henüz damacana bulamadım özel üretimde :D:D

valla evimin önünde parkta sondaj suyu varr analize gönderildi en temiz su çıktıı ordan alıyom suyumu hahaha eskideki gibi çeşmelere dönecezz sanırım :D:D

Geri