Damada doğum günü mesajları

*MeleK*

♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥
Damada doğum günü mesajları
damadım için doğum günü mesajları, en güzel doğum günü sözleri, damada doğum günü mesajı, damada anlamlı doğum günü mesajları ile ilgili konumuzu sizler için paylaşıyoruz.

İnsanın yaşı kaç olursa olsun doğum günü herkesin kendine özel bir günüdür. Böylesi özel bir gün de eş, dost ve akrabalarını yanın da görmek isteyen doğungünü olan kişi bunun yanın da hatırlanmak, sevildiğini ve unutulmadığını görüp hissetmek ister. Kızının eşi olan damada en güzel ve anlamlı doğum günü mesajları arayanlar için sizler birbirinden güzel "damada doğum günü mesajları" ile ilgili sözleri paylaşıyoruz.

Siz de beğendiğiniz "damadım için doğum günü mesajları" arasından seçtiğiniz sözleri damadınız için sosyal medya üzerinden, sms yolu ile yada whatsapp uygulaması üzerinden paylaşabilir ve damadınıza ne kadar değer verdiğinizi ve sevdiğinizi bu güzel sözlerle gösterebilirsiniz.

doğumgünü.JPG

İnsanlar tek bir şey düşünmez çok şey düşünür. Düşündüklerini gerçekleştireceğin bir yıl olsun. İyi ki doğdun canım damadım.

Çok kazançlı, keyifli, sevgi dolu, başarılı bir yıl olması dileğiyle. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım.

İnşallah yeni yaşında güler yüzünü ve neşeni hiç yitirmezsin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Doğum gününü kutlar; sağlık, mutluk ve huzur dolu uzun ömürler dilerim. Nice mutlu yıllara biricik damadım.

Aşkta, parada, sağlıkta her zaman kazanacağın çok mutlu geçecek yeni bir yaş dilerim. İyi ki doğdun biricik damadım. Nice mutlu yaşlara.

Keyifli ve gülümseme dolu bir yeni yıl dilerim. Doğum günün kutlu olsun biricik damadım. Nice mutlu yıllara.

Hayatının geri kalanı su gibi berrak olsun. Doğum gününde tuttuğun tüm iyi dilekler gerçek olsun. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

Ümitlerin mutlulukla pekişeceği, gülücüklerin hiç bitmeyeceği, sevgi, sağlık ve huzur dolu bir yıl olması dileğiyle. Nice mutlu yaşlara bitanecik damadım.

Yeni yaşında yüzünden gülücükler, gönlünden sevgiler eksik olmasın. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Sana binlerce kez teşekkür etsem azdır. Sen benim hayat ışığımsın biricik damadım. Varlığımın tek nedeni, doğum günün kutlu olsun.

Doğum günün sana tıbbı şaşırtacak kadar sağlık, melekleri kıskandıracak kadar mutluluk getirmesi dileğiyle. İyi ki doğdun ve iyi ki varsın biricik damadım.

Bir yıl daha bitti, ama sakın üzülme zaman çabuk geçiyor diye, unutma ki her yaşın ayrı bir güzelliği var. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Yeni yaşın sağlık, başarı ve mutluluk dolu olsun. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Yeni yaşında da hep olduğun gibi sevgi dolu ve neşeli kal. Doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Doğduğun gün bulutları yırtarak, bir güneş gibi etrafına aydınlık saçarak girdin hayata. Hep sevgiyle yaşa. Nice yaşlara bitanecik damadım.

Sensizlik yok olmak kadar acı, sen nefes kadar gerekli, canım kadar değerlisin. İyi ki doğdun biricik damadım, nice mutlu yıllara.

Yeni yaşının sana neşe ve mutluluk getirmesi dileğiyle, doğum günün kutlu olsun canım damadım.

Belki çok uzaktayım, yanında değilim ama bilmelisin ki kalbimin en derin yerindesin. Doğum gününü en içten dileklerimle kutlarım. İyi ki doğdun bitanecik damadım.

Bir dakika için seni düşünen biri olduğunu bil ve sevincini hisset! Bu mutluluğun her zaman sürsün. İyi ki doğdun bitanecik damadım. Nice mutlu senelere.

Aramızda mesafeler olsa da her zaman kalbimdesin. Doğum günün kutlu olsun bitanecik damadım.

Bu konular da ilginizi çekebilir

halaya en güzel doğum günü mesajları

Dayım için en güzel doğum günü sözleri

Geri