Damar aşk sözleri 2011

• Konbuyu başlatan Manager
  • Başlangıç tarihi
M

Manager

Forum Okuru
Damar aşk sözleri 2011
aşk sözleri 2011 aşk mesajları 2011 sözleri damar sözler damar
damar aşk sözleri etkileyici, etkileyici damar sözler msn nickleri, etkileyici damar sözler facebook, damar aşk mesajları, 2011 damar nickler,

Siteminizi, duygularınızı belirtmek amacıyla damar aşk sözlerinden yardım almak istiyorsanız sizlere bu yılın en yeni ve güzel damar aşk sözlerinden bir kaçını sunuyorum...
490054d99c5582b514.jpg

Beğendiğinizi istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. :)

düşünüyorum acaba çekip gitsem kimselerin olmadığı yerde kimselerin olduğu yerden daha rahat eder miyim acaba :????

senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn

DertLeri Koy Kenara geL yanıma Cüzdan doLu Para Düşmen Dara ... Askım Askı Bosver sımdıLıq Kes Sesini Yapma biLmisLiq.

sen benim farkımı farkedemedin, artık farketsen de farketmez, beni farkedenler senden ÇOK FARKLI!!

bir şiirin içine sığındım,ayrılıklar bitince haber verin!!!

yanımda kimse olmadığından değil yalnızlığım,yalnız olduğumu söyleyebileceğim kimsem olmadığı için yalnızım...

kaç sokak var gördüğümde ağladığım bilirmisin? yalnızlıktan midem bulanır gel desem gelirmisin?

aşık olmak değil bir ömür boyu sevmektir marifet...

hayat kalbini okuyacak bir şarkıcı yaratmadıysa, aklını konuşacak bir filozof yaratır...

ölüm öncesi yorgunluk var gözlerimde... gölgem bile boğmak için fırsat arıyor!!!

bıcaklar kesmedi de tenimi bir kötü sözle öldüm...

düşünce şeytandan davranış tanrıdandır hangi düşüncenin davranışa dönüşeceğine karar verense insandır!!!

DeRdI oLaNı DıNlErm.....DeRdIM VaRsA dERde YoL AçAnI sIlEr GeCeRIm:!!!

zaten büyük aşkların adamı olamazdın sen. adresim yalnış kahramanım yalnıştı!

Şimdi daha iyi anlıyorum ki, Nefes almak değilmiş, yaşamak. Ateşlerde yanmak gibi bir şey, Seni severken,sensiz olmak...

Ağırdır sevmelerim her yürek taşıyamaz, büyüktür umutlarım her omuz kaldıramaz, her şey olur da şu kalbim, bir tek sensiz olamaz.

A$k KıZ Arkada$ıNıN DuDaqıNDaN ÖpMeK Kadar UcuZsa ßeNDe O A$kI SaTaCaK KaDaR $eReFSiZiM.

bütün trajediler ölümmle biter bütün komediler ise evlilik le!

sevda dudaklarımdan akan sözcükler değil yüreğimde kanayan yaram

zırhın içinde olan kaderdir evladım insan değil

sus...zaten bir seni seviyorumluk canım var onu da giderken söyleme sus...yoksa elinde kalır ellerim...:((

senin neolduğun benm içn önemli deil.sonuçta gözlerimn sanabaktığı kadarsn.ben ogözleri senden çektiğm an hoşbi anı olarak kalrsn

Vayyy...:D

Geri