damarlarımda dolasıyor senli sensizlikler

kar_tanesi

Yeni Üye
Üye
damarlarımda dolasıyor senli sensizlikler
Vazgecme zamani gelmis baksana...artik sonu görüyorum...anladimki bosuna sevmisim anladimkii sen hic sevmemissin!!"!!artik benim olma,artik beni sevme ama gecmisi yalanlama isterdim!sende herkes gibi sahteymissin simdi sadece hatiralarla yanliz biraktin beni..unutmak kolaymi saniyosun.unutarak yasanir sanma...bizmi askimiz imkansizdii!bi oyundu senin icin.benim icin hayatimin tümü!!sevmek bir cok seyi göze almaktir sen en ufak caresizlikde pes ettin ben...ugrastim..ugrasiyorum..ama neyin ugrunaa karsimda pes etmis sen!?! neyin ugruna savasiyorumki...seni coktan kaybetmisim.
Dünya dönüyorr herseye ragmen..hayat devam ediyor bundan sonrasini bilmem bundan önce sebebim sendin sebepler degisir..suan hic bi sebebim yok!!
Tek dilegim bidaha senin gibi birine rastlamamak...cok insan tanimayi cok uzun yasamayi diliyorum..ama asla senin gibi karsisindakinin duygularina önem vermeyen birine zamanimi harcicak kadar aptal olmamak icin dua ediyorum..karsima cikicak insanlarin en acimasizi sen ol diye dua ediyorum!!Sen sadece seni sevipde aci ceken birini görürsen beni hatirla...merak etme kücügün bunlarada güler gecer sen mutlu ol bu bana yeter...mutluluklar dilerim.. ELVEDA

Geri