Damla Damla Pembe Şeklinde lekeler var Yerleşme kanaması bu mu ?

İrem96

Yeni Üye
Üye
Damla Damla Pembe Şeklinde lekeler var Yerleşme kanaması bu mu ?

Damla Damla Pembe Şeklinde lekeler var Yerleşme kanaması bu mu ?​

Merhaba benim adet başlangıcıyla beraber 17.günde kan geldi bugünde ara ara damla şeklinde açık pembe lekeler var daha önce hiç böyle bir şey olmadı yerleşme kanamasını duydum bir de ovülasyon kanaması hangisi olduğunu nasıl anlarım normalde korunuyoruz ama adetten yıkandığım gün korunmadık geri çekilme yöntemiyle korunuyoruz bu konu hakkında bilgisi olan var mı?

Hayatım nereden duyuyorsunuz bunları anlamıyorum. Öncelikle geri çekilme yöntemi bir gebelikten korunma yöntemi değildir her halukarda hamile kalma ihtimaliniz var. Bu durumunuz yerleşme kanaması mı değil mi bilemeyiz aşağıdaki konulara bakın. Bu korunma yöntemini hemen sonlandırıp daha bilindik yöntemlere geçin.

Hayatım nereden duyuyorsunuz bunları anlamıyorum. Öncelikle geri çekilme yöntemi bir gebelikten korunma yöntemi değildir her halukarda hamile kalma ihtimaliniz var. Bu durumunuz yerleşme kanaması mı değil mi bilemeyiz aşağıdaki konulara bakın. Bu korunma yöntemini hemen sonlandırıp daha bilindik yöntemlere geçin.

Ovülasyonla yerleşme kanaması belirtileri aynı mı daha önce hiç olmadı

İrem bebeğim sana verdiğim konu başlıklarını incele hayatım. Buradan senin yazdıklarına bakarak ertesi gün kanamasıdır diyemiyoruz malesef.

Geri