Deodorant koltuk altını neden yakar sorun ne?

H

haaykırrr

Forum Okuru
Deodorant koltuk altını neden yakar sorun ne?

Deodorant koltuk altımı yakıyor melek kadınlar kulubü deodorant sıkınca koltuk altım yanıyor forumda.​

Arkadaşlar son zamanlarda deodorantımı değiştirdim aynı zamanda ağda yaptım ve duş aldım duştan sonra yeni koltuk altı deodorantımı kullanmak istedim ve aşırı yanma yaptı neden olabilir? Deodoranttan ötürü mü acaba yoksa daha önce ağda sonrası deodorant çok yakmazdı. Deodorant koltuk altımı yakıyor şikayetiniz oldu mu daha önce neden olabilir?

Merhabalar
Deodorantınızı değiştirdiyseniz daha önceki kullandığınız markaya geri dönün ayrıca ağda sonrası evet yanma yapabilir hem de direkt olarak sıktıysanız. Deodorantın da kullanım inceliği var be kardeşim biraz uzaktan püskürteceksin. Hatta hiç kullanılmasa her gün duş alınsa ne kadar güzel. Bu tür şeyleri kullanıyoruz ama maalesef içeriğindeki kimyasallar cilt kanserine neden olabiliyor. Deodorant koltuk altını neden yakar dediğimiz gibi ağda sonrası ne yapıyoruz deodorant sıkmıyoruz direkt olarak. Şu stick olanlardan kullanabilirsiniz çok kullanmak istiyorsanız onlar katı forma sahip olduğu için yanma yapacağını sanmıyorum. Rexona kullanıyoruz biz eşimle memnunum. Koltuk altı terlemeleri ve kokusundan şikayetçi iseniz bir de bu yazıyı inceleyiniz. ''Koltuk altı terlemesine bitkisel çözüm burada''

Geri