Deotak krem eşimin ter kokusuna çözüm olur mu?

• Konbuyu başlatan aysecen
  • Başlangıç tarihi
A

aysecen

Forum Okuru
Deotak krem eşimin ter kokusuna çözüm olur mu?

Deotak krem melek kadınlar kulubü deotak fiyat forum'da.​

Merhabalar kızlar eşim çok kötü ter kokusu ile eve geliyor her gün de hemen hemen duşa girse bile yani insan yaklaşamıyor yanına. Yani bu koku boşanma sebebi bile olabilir herhalde ama ben çareler bulmak istiyorum eşimden soğumak istemiyorum. Deotak diye bir krem varmış ne kadar etkili ter kokusunda merak ettim. Kullananlar varsa fikirlerini ve deneyimlerini paylaşabilirler mi? Deotak krem fiyatı nedir ve herkes kullanabilir mi?

Merhaba
Gerçekten terleme büyük sıkıntı aslında vücudumuzun doğal reaksiyonu ama kokulu olduğunda yakınımızdaki insanlar için büyük işkence olabiliyor. Deotak bende inceledim ve gerçekten etkili bir krem olduğu söyleniyor. Hem krem formunda hem losyon formunda koltuk altı ter önleyici daha doğrusu ter kokusunu önleyici bir içerik. Yani aslında terliyorsunuz yine ama kokusu asla olmuyor deniyor. Denemenizde fayda var derim. Bim marketlerine arada bir geliyor sanırım. Yine eczanelerde ve gratis, watsons gibi mağazalarda da bulabilirsiniz diye düşünüyorum.

''Deotak krem nasıl kullanılır''​

• Banyodan sonra kurulanmış koltuk altına sürüyorsunuz
  • 7 gün boyunca her duş sonrası kuru cilde uygulayın
  • Kokuya hassas olanlar için deotak kokusuz bir üründür
  • Deotak krem terlemeyi önlemez sadece ter kokusunu önler
  • Dermatolojik olarak test edildiği için de güvenle kullanılabilir cildi tahriş etmez
Terleme sorunu olan kişilerin mutlaka incelemesi gereken yazılardan biri. Adminimiz çok güzel anlatmış terleme sorununu. ''Terleme tedavisi'' hakkında her şeyi linkte bulabilirsiniz arkadaşlar.

Geri