Depresyon Testini Çözün, Depresyonda mısınız Öğrenin!

TİTAN

*Melekler Mekanı*
Depresyon Testini Çözün, Depresyonda mısınız Öğrenin!
depresyon testi, depresyonda mısınız, depresyon testi nasıl olur

Sevgili melekler, günümüzde depresyona girmemiş insaqn sayısı herhalde yok denecek kadar azdır. Hayat şartlarının zorluğu, geçim sıkıntısı, evlilik, çalışma hayatı ve çocuklar derken pek çok sebep bazen bizleri çıkmaza sürüklüyor ve bunaltıyor. Elimizde olmadan içine düştüğümüz depresyondan çıkmak bazen zaman alabiliyor. Öncelikle kendi kendimizin doktoru olmamız gerek diyoruz ve aşağıdaki testi sizlerle paylaşıyoruz. Soruları cevaplayın ve çoğunluğuna olumlu yanıt veriyorsanız, ruh sağlığınızı bir gözden geçirin...

depresyon.jpg

Depresyon Testi Çözün

1. Sabahları kalktığımda kötü hissediyorum veya yorgunum.

Hiç bir zaman / çok ender

Bazen
Sık Sık
Çoğunlukla / Her zaman

2. Kırgın, kederli ve hüzünlü hissediyorum.
Bazen
Sık Sık
Çoğunlukla / Her zaman

3. Ağlamam oluyor veya kendimi ağlayacak gibi hissediyorum.

Bazen
Sık Sık
Çoğunlukla / Her zaman

4. Gece boyu uyumakta güçlük çekiyorum.

Bazen
Sık Sık
Çoğunlukla / Her zaman

5. İştahsızım.

Bazen
Sık Sık

depresyon testi, depresyonda mısınız, depresyon testi nasıl olur

Sevgili melekler, günümüzde depresyona girmemiş insaqn sayısı herhalde yok denecek kadar azdır. Hayat şartlarının zorluğu, geçim sıkıntısı, evlilik, çalışma hayatı ve çocuklar derken pek çok sebep bazen bizleri çıkmaza sürüklüyor ve bunaltıyor. Elimizde olmadan içine düştüğümüz depresyondan çıkmak bazen zaman alabiliyor. Öncelikle kendi kendimizin doktoru olmamız gerek diyoruz ve aşağıdaki testi sizlerle paylaşıyoruz. Soruları cevaplayın ve çoğunluğuna olumlu yanıt veriyorsanız, ruh sağlığınızı bir gözden geçirin...

Ekli dosyayı görüntüle 21689

Sanırım az buçuk depresyondayım, sadece iki şık benim için çoğunlukla geçerli oluyor. O da sanırım uyku problemimden dolayı.

Geri