Derma Seta Acısız Epilasyon

T

TİTAN

Forum Okuru
Derma Seta Acısız Epilasyon
derma seta, acısız epilasyon, nedir, nasıl kullanılır, kullanıcı yorumları, ile ilgili bilgiler burada melekler

dermaseta-2d9.jpg

Hem selülitlerinizle savaşmak hem de tüylerinizden kurtulmak ister misiniz melekler? :)

Yeni çıkan bir aletle bu mümkün !

Derma Seta Epilasyon Aleti..

Geçelim tanıtımımıza :)

Derma seta epilasyon aleti ile ağdaya , jilete , pahalı lazer tedavilerine son vermeye hazır olun , artık epilasyonun ne
kadar kolay ve zevkli olduğunu sizlerde derma seta ile yaşayabilirsiniz.Tek yapmanız gereken Derma Seta ' yı çalıştırıp
vücudunuzun üzerinde gezdirmek tüylerin ne kadar kolay ve acısız yok olduğuna şaşıracaksınız. Peki selülitlerinizden de
şikayetçimisiniz o zaman derma seta tam size göre , tüm dünyada güzel ve bakımlı bayanların tel tercihi Derma Seta

Derma Seta,
1- Acısız epilasyon yapar.

2- Ayak bakımı yapar.

3- Peeling yapar.

4- Topuk çatlaklarını ve nasırları giderir.

5- Selülit tedavisi yapar.

6- Yüz bölgesinde ki tüyleri alır.

7- Bikini bölgesinde ki tüyleri alır.

8- Temizleme fırçasıyla yüzünüzü temizler.

9- Vücut parlatıcı başlığıyla genel vücut nemlendirmesi ve bakımı yapar.

Bakın kullananların ne yorumlar yapmış melekler :)

Gülsüm, ben bu ürünü uzun zamandır kullanıyorum diyebilirim ki 15 günde bir kullanım yapıyorum ve çok memnunum kesinlikle cildiniz yumuşacık oluyor ölü derileri aldığından cildiniz yenileniyor,tüyler de çabası tavsiye ederim

05.11.2010

Sevda, Zahmetsiz bir ürün yormuyor acıtmıyor çok başarılı.

29.10.2010

Gamze, Merhaba inanın süper ürünmüş bir kadın için bu kadar güzel bir ürün olur.sağolun

21.10.2010

Ayrıntılar kampanyalar için lütfen TIKLAYIN MELEKLER :)

Selma, Ürünü dün denedim. İşe yaradı. Ama vücudun geniş alanlarında kullandığımda tekrar yazarım. Sonuç olarak bu acısız ve ucuz epilasyon yöntemini çok beğendiğimi söyleyebilirim. Çok
pratik, TV izlerken epilasyon ve masaj yapıyorum.

19.10.2010

Melike, Derma Seta alalı 15 gün oldu 2. kez kullanmaktayım, oldukça pratik çok çabuk sonuç alıyorsunuz, en güzeli yanı cildim yumuşacık oluyor ve çok kolay epilasyon yapıyorum teşekkürler.

11.08.2010

Canan, Merhaba Hakiki bir ürünmüş tavsiye ederim özellikle çalışan bayanlar bizlere göre ideal bir ürün kolay bi şekilde epilasyon, vücut bakımı ve masaj yapıyorum bu şekilde kendime ayıracak daha çok vaktim kalıyor hiç düşünmeyin.

11.07.2010

Geri