Dermier altın serum alıp kullananlar memnun musunuz?

• Konbuyu başlatan badegüll
  • Başlangıç tarihi
B

badegüll

Forum Okuru
Dermier altın serum alıp kullananlar memnun musunuz?

Dermier altın serum kullananlar melek kadınlar kulubü dermier altın serum fiyat forum'da.​

Kızlar cilt sıkılaştırıcı bir ürün buldum nasıl olduğunu bilmiyorum ama. Dermier altın serum kullananlar varsa ürünü önerir misiniz? Trendyolda indirime filan da girmiş sanırım da. Alsam nasıl kullanırım ne kadar sürede etkisini görürüm. Acaba cildime ne gibi etkileri vardır? Memnun kalanlar var mı ve bu markanın kremi temizleyicisi var mı sadece tek ürününden ziyade hepsini kullanmak isterim daha fazla etki için.

Merhaba
Bu ürünü ben de son zamanlarda sıkça duyuyorum. Nette kullananların memnun kaldığını bile okuyorum. Cildi sıkılaştırdığı canlandırdığı ve gençleştirdiği söyleniyor. Hala diş dolgusu olarak da kullanılan altını içinde bulunduran dermier altın serum ile bu ürün 25 yaş üstü kullanıma uygundur. Özellikle bu serum direkt olarak ciltteki gözeneklere etkisi oluyor.

''Dermier altın serum ne işe yarar''​

• Cilde parlaklık verir ve cildi aydınlatır
  • Gözenekleri sıkılaştırır
  • Cildi gençleştirir
  • Kırışıklıkları azaltıyor yeni kırışıklık oluşmasını önlüyor
  • Cildinize pürüzsüz bir güzellik sağlıyor
  • Cildinizi dışarının etkilerine karşı korurken nemi cildinizde hapsediyor
Dermier altın serum gece yatmadan önce temiz cilde uygulanır. Tampon hareketlerle cildinize dokundurun. Göz ve göz çevresinden uzak tutun. Dilerseniz ''Suna dumankayadan cilt sıkılaştırıcı gül toniği'' konumuza da bir göz atabilirsiniz.

Geri