Dermoskin be bright leke kremi kullananlar cildinizde ne gibi etkiler gördünüz?

G

Gökşen aslan

Forum Okuru
Dermoskin be bright leke kremi kullananlar cildinizde ne gibi etkiler gördünüz?

Dermoskin be bright leke kremi kullananlar melek kadınlar kulübü dermoskin be bright leke serisi forum'da.​

Cildimde sivilce lekesi diyemeyeceğim lekeler var ya da bilemiyorum yazın daha fazla oluşan lekeler bunlar dermoskin be bright leke kremi acaba fayda sağlar mı benim sorunuma ne dersiniz kızlar? Dermoskin be bright leke kremi kullananlar yorumlarınızı bekliyorum lekelere her türlü cilt lekesine iyi geliyor mu ürün? Cildimdeki lekeler daha çok yüz bölgesinde oluşuyor genelde varlar ama yazın daha fazla olabiliyor.

Merhabalar
Cildinizde anlam veremediğiniz lekeler varsa yazın artış gösteriyorsa bence öncelikle bir dermatoloğa görünmenizde fayda var. Sivilce lekeleri ya da önceden oluşan kaza yanık izleri varsa bu konuda kremi deneyebilirsiniz. Kullanıcı yorumlarına baktığımızda krem etkisini en az 1.5-2 ayda gösteriyormus. Dermoskin cilt lekeleri için güzel bir krem ama dediğim gibi sizin cilt yapınız cildinizdeki bulunan lekeler farklı olabilir doktorunuz daha farklı bir içeriğe sahip krem önerebilir. Yani kafanıza göre krem kullanmamanizi öneririm cilt sorunları olanlar için. Basit bir sivilce lekesi bile olsa doktora danışın garanti olsun. Ve bu tür kremlerin düzenli uzun süreli kullanılması gerekir. Dermoskin be bright leke kremi kullanımı da temizlenmis toniklenmis cilde ince tabaka hâlinde sürülür ve yedirilir.

Cilt lekeleri tedavisinde lazer tedavisini hiç düşündünüz mü? Mutlaka aşağıdaki yazımıza da bir göz atın derim. "Cilt lekeleri tedavisinde lazer teknolojisi" yazımızı aşağıdaki linkte bulabilirsiniz.

Geri