dert deil ama önmli bi soru?????

ayşe nur

Yeni Üye
Üye
dert deil ama önmli bi soru?????
arkadaşlar bn bildiğiniz öğrnciyim.normal bir tarzım var.geçenlerde otruyorz bi konu açıldı.koministlik ve kominizm hakkında bn olaya fransız kaldım tabii:shootout:!!!! herkes bişiler sölüyoo bn ölyece kaldım .komünizm ve komünistlik hakknda bana ayrıntılı bilgi verecek olan var mı ???? :ang:ltfen biraz açıklayında birdaha ki konuda öylece kalmıyayım!!!!! iyyy:hey:yardım edin bilgili uzman melekler!!!!!

nick in yalnız ama sen yalnız kalma işallah tatlım....
bence sen kendin bu konuya hakim olmaya çalış.kimden öğrenme amaçlı bu konuyu dinlersen onun fikrine paralel düşünmeye başlarsın.Yani biri a derken diğeri b der.aslında kelime anlamı çok farklıdır fakat insanların bu konuda yapmak ve yaptırmak istedikleri çok farklı...

Canım benim ne desem ki anlatsam olmaz şimdi.Herkes kendi fikrine tarzına göre yanıt verecektir o yüzden cevaplamak istemiyorum tatlım.sen kendin anlamaya çalış yaşayarak öğren..sevgiyle kal kuşum

ben bizzat içinde büyümüş biri olara sadece olumlu yönüyle şunu söyleyebilirim, eşitliği savunan bir rejim sistemi daha çok işçileri savunan ama özgürlüğün olmadığı herşeyin devletin elinde olan bir rejim sistemi

Gorusler ve degerler kisiden kisiye degisir,kimden dinlersen bu konuyu veya baska konulari oda kendi gorusunu katarak anlatacaktir,aslinda bir fikirinin olmamasi kotu bir durum degil,ileride sana uyan bir gorusun olacak,arastirdikca,okudukca vs...

bunlara bende fransız kalıyodum aynı derttten yanıyodum cünkü herkesin düşünceleri farklı oluyo gidip babamdan öğrendim daha mantıklı uygun geldi :D sende aile bireylerinden dinle yada araştır derim canım.

Geri