Detoks tarifleri arıyorum kilo verdiren cinsten olmalı?

B

Bidibidiii

Forum Okuru
Detoks tarifleri arıyorum kilo verdiren cinsten olmalı?

Kilo verdiren detoks tarifleri melek kadınlar kulübü kilo verdiren detoks suyu tarifleri forum'da.​

Evde hazırlayabileceğim detoks tarifleri arıyorum hanımlar. Hem vücudumdaki toksinleri temizlemek hem de kilo vermek istiyorum. Detoks tarifleri lazım kızlar güzel zayıflatan ve vücut toksinlerini atmak için tarifler verebilir misiniz? Hazırladığım detokslari ne kadar süre kullanmalıyim? Detoks programı yaparken nelere dikkat etmeliyim?

Merhabalar
Öncelikle şunu belirtmek istiyorum ki detoks programı öyle kafanıza göre uygulamanız gereken bir program değildir sağlık koşullarınız elverişli mi mutlaka danışmalısınız. Detoks yapmaya karar verdiyseniz sağlık koşullarınız da elverişli ise bu program en az 2 en fazla 7 gün olarak yapılmalı. Detoks yaparken her gün mutlaka 3 litre su tuketmelisiniz.

"Kilo verdiren detoks tarifleri"​

• Elmalı tarçınlı detoks: 1 adet dilimlenmiş elma 2 adet çubuk tarçın 1 litre su
  • Nane ve limon detoksu: 1 litre su taze nane yaprakları 2 adet dilimlenmiş limon
  • Portakal elma havuç detoksu: 1 elma 1 portakal 1 havuç tüm malzemeleri karıştırın sıvı halde tüketin
  • Zencefilli limon detoksu: yarım limon 1 litre su yarım zencefil su içerisine limon ve zencefili ekleyin ve tüketin
Dilerseniz aşağıdaki linkte "çabucak incelten ve detoks etkisi yapan çay tarifi" yazımızı da inceleyebilirsiniz.

Geri