Diş ağrısı

FiRaRi_MeLeK

Daimi Üye
Üye
Diş ağrısı
Selam melekler bir konuda yardımınıza ihtiyacım var,ben 2 aydır diş ağrısı çekiyorum çabuk sinirlenen biriyim , kızınca dişlerimi sıkıyorum o zamanda parça parça kırılıyorlar :tsk: sonrada dayanılmaz ağrı vermeye başlıyorlar, niye doktora gitmiyorsun derseniz doktor korkum var bu yaşıma kadar hiç diş doktoruna gitmedim,ama bu aralar diş ağrısı dayanılmaz bir hale geldi,iyice agresifleşdim.Bilginiz varsa evde diş ağrısını kesicek yöntemler (doktor dışında ölürüm doktora gitmem :cry: ) yazarsanız sevinirim :grev:

en etkili yöntem ya rakı konulur yada karanfil konulur. dişinol diye karanfil içeren bir ilaç vardı. ondan alıp sür iyi gelir. bir de bebekler için ağrı kesen bir jel var ama adını unuttum. eczaneler sor istersen yardımcı olurlar. geçmiş olsun

en etkili yöntem ya rakı konulur yada karanfil konulur. dişinol diye karanfil içeren bir ilaç vardı. ondan alıp sür iyi gelir. bir de bebekler için ağrı kesen bir jel var ama adını unuttum. eczaneler sor istersen yardımcı olurlar. geçmiş olsun

bilgi için teşekkür ederim cnm

Merhaba Ankara'da yaşıyor iseniz size Diş Hekimi Güzin Kösedağ Kırsaçlıoğlu'nu tavsiye edeceğim. Benimde çokkkkkkkkkkkkkkkkkkk büyük dişhekimi korkum vardı. Birgün dişimin ağrısı korkumun önüne geçiverdi (nasıl oldu bende anlamadım ya :)) kafamı kaldırdığımda "Güzin Kırsaçlıoğlu diş hekimi" yazan tabelayı gördüm.Tüm cesaretimi toplayıp içeri girdim. İyiki girmişim ne korkum kaldı ne diş problemim.Şimdi herkeze tavsiye ediyorum ben çok çektim dişlerimden Güzin Kırsaçlıoğlu Kösedağ Amerika Newyork üniversitesinde ihtisas yapmış bir hekim. Muayanehanesi,personeli ve kendisi inanın melek gibiler. Googleden bir araştırın bakın hatta aşağıda site adresini verdim ona bakın ve cesaretinizi toplayıp bir gidin görün.Haaa sonrada bana buraya yazarsanız sevinirim.
web adresi:Güzin KIRSAÇLIOĞLU | Ankara
iletişim bilgileri:İletişim Bilgileri - Güzin KIRSAÇLIOĞLU | Ankara

Geri